Kampanya ve İndirim Haberleri

Bankkart babalar günü kampanyası 15-21 Haziran 2021

 • 16 Haziran 2021
Bankkart babalar günü kampanyası 15-21 Haziran 2021

Ziraat bankası bankkart sahipleri 2021 babalar günü kampanyası kapsamında Cafe ve Restoranlar, Giyim ve Aksesuar, Kırtasiye ve Ofis Malzemeleri, Kozmetik, Saat, Elektronik sektörlerinden yapacakları toplamda 750 TL harcamada 25 TL değerinde bankkart lira kazanacak.

Kampanya 15-21 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında Bankkart Mobil’den katılım sağlanabilecektir.
Kampanyaya katılan müşteriler, kampanya süresince Bankkart ile 750 TL’ye ulaşan restoran, giyim, aksesuar, saat, elektronik, kozmetik, kitap/kırtasiye harcamasına 25 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.
Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği azami Bankkart Lira tutarı 25 TL ile sınırlıdır.
Harcama tutarı için Bankkart’ın banka kartı ve kredi kartı özellikleri ile yapılacak işlemler toplamı dikkate alınacaktır.
Kampanyaya asıl kart müşterileri katılabilir. Kampanyaya katılım sağlamış asıl kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan işlemler ve kartlı mobil ödemeler de asıl kartın kampanya harcamalarına dahil edilecektir.
İptal, iade, Bankkart Lira kullanımı, nakit çekim, fatura ödeme, kurumsal tahsilat, karta para yükleme, para transfer işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanyaya dahil olmuş işlemlerin iade edilmesi durumunda yüklenen Bankkart Lira’lar geri alınacaktır. Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar kredi kartına veya hesaba borç olarak yansıtılacaktır.
Kampanyaya sadece bir kez katılım sağlanabilecektir.
Kazanılan Bankkart Lira’lar 6 Temmuz 2021 tarihinde yüklenecektir.
T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. mahmut571 dedi ki:

  Trendyol cuzdan çok reyonu geçti ayın sektöründe 20 geldi ama 25tl babalar günü için yarın belli olur

 2. AbdllhY dedi ki:

  sn Mahmut571 bu ayın sektörü marketti sanırım eğer ayın sektörü olumluysa kötü haber babalar gününde geçmez sanırım..

 3. mahmut571 dedi ki:

  Babalar günü de kabul saymış 45tl ye 750 Harcama oldu:)

 4. F.K dedi ki:

  alla allaa nasıl kabul etti ki acaba, bilgi paylaşımınız sayesinde bende bi deneyim bakalım :)

 5. emx dedi ki:

  Axessin babalar gunu kampanyasi oran olarak bundan iyi arkadaslar.. bi de kisiye ozel giyim kampanyasi vermisse cok daha iyi (ikisini de kullananlara bisey diyemem ama cok harcama yapmayacaksaniz onu tercih edin)

 6. mahmut571 dedi ki:

  Axessde ziraat yukledik dursun ordan sarı indirim düşünce aradaki fark kapanir

BİR YORUM YAZ