Bankkart kredi kartı akaryakıt kampanyası Nisan 2024

  • 02 Nisan 2024
Bankkart kredi kartı akaryakıt kampanyası Nisan 2024

Ziraat bankkart Nisan ayına özel akaryakıt kampanyası kapsamında üye istasyonlardan yapacağınız 1000₺ ve üzeri ödemelerde %5 olmak üzere toplamda 250₺ bankkart lira hediye edecek.

Ayın Sektörü özelliğinden faydalanmaya başlayabilmek için Bankkart Mobil veya SMS ile katılabilirsiniz.
Özelliğe; Bankamızda kayıtlı cep telefonundan AYINSEKTORU yazılarak 4757’ye SMS göndererek ya da Bankkart Mobil’den Bankkart Dünyasındaki “Ayın Sektörü” menüsünden katılabilirsiniz.
Bir müşterinin ayın sektörü özelliğine bir kez katılması yeterlidir. Katılım, asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilecektir.
Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı uygulaması ile ilgili ay için belirlenen Bankkart anlaşmalı sektörlerden tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri işlemlerden %5 Bankkart Lira kazanılabilecektir. Bir müşterinin tek seferde yapacağı harcamadan kazanabileceği en fazla Bankkart Lira tutarı 100 TL olup, bir takvim ayı boyunca kazanabileceği en fazla Bankkart Lira tutarı 250 TL ile sınırlıdır.
İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerimizde Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir.
Bankkart’ınız ile yaptığınız alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar dilediğiniz zaman, kazandığınız Bankkart Liralarınız ile ödeyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
Kazanılan Bankkart Liralar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde de kullanılabilir.
Bankkart’ın kredi kartı uygulamasına bağlı ek ve sanal kartlar ile yapılan işlemler ve kartlı mobil temassız ödemeler de asıl kart harcamalarına dahil edilecektir.
Bankkart Lira kazanımı, özelliğe katılım sağlandıktan sonra gerçekleşen alışveriş işlemleri için geçerlidir.
Bankkart Lira kullanımı, ön provizyon, iptal, iade, nakit çekim, fatura ödeme, kurumsal tahsilat, karta para yükleme ve para transfer işlemleri ek Bankkart Lira kazanımı kapsamında değerlendirilmemektedir.
Bankkart Ücretsiz, Bankkart Business ve Bankkart Başak ürünleri ile yapılan işlemler Ayın Sektörü özelliği kapsamında değerlendirilmemektedir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x