Kampanya ve İndirim Haberleri

Bankomat kart e-ticaret internet kampanyası 1-31 Mayıs 2022

  • 04 Mayıs 2022
Bankomat kart e-ticaret internet kampanyası 1-31 Mayıs 2022

Vakıfbank bankomat kart e-ticaret kampanyası kapsamında internet üzerinden farklı günlerde yapacağınız 400 TL ve üzeri her harcamada 20 TL olmak üzere toplamda 80 TL bankomat para kazanacaksınız. Kampanyaya cepte kazan uygulamasından 1-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil edilecektir.
Kampanyaya katılmak için, VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayabilir veya Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan INTERNET yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. INTERNET kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
VakıfBank Worldcard’lar, mail order, nakit çekim, iade ve iptal işlemleri, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, cüzdan transfer işlemleri, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 10 Haziran 2022 tarihinde kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.
Kampanyadan sadece bireysel Bankomat Kart sahipleri faydalanabilir.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x
()
x