Bankomat kart internet kampanyası Kasım 2022

  • 07 Kasım 2022
Bankomat kart internet kampanyası Kasım 2022

Vakıfbank bankomat karta özel internet kampanyası kapsamında e-ticaret sitelerinden farklı günlerde yapacağınız 500₺ ve üzeri her ödemede 30 olmak üzere toplamda 150₺ bankomat para kazanacaksınız. Kampanyaya ceptekazan uygulamasından 1-30 Kasım 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Geçen ay 40₺ veriliyordu 30 liraya düşmüş yazık etmiş vakıfbank. Daha iyi 500’e 50₺ olarak deniz bonusta var.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteriye en fazla 150 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
  • Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil edilecektir.
  • Kampanyaya katılmak için, VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayabilir veya Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan İNTERNET yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. İNTERNET kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
  • VakıfBank Worldcard’lar, mail order, nakit çekim, iade ve iptal işlemleri, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, cüzdan transfer işlemleri, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Sanal Bankomat Kart’lar kampanyaya dahildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 9 Aralık 2022 tarihinde kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x