Bankomat kart market giyim kampanyası 1-31 Temmuz 2022

  • 01 Temmuz 2022
Bankomat kart market giyim kampanyası 1-31 Temmuz 2022

Bankomat karta özel Temmuz ayının ilk kampanyasında market ve giyim sektörlerinden farklı günlerde yapacağınız 250 TL ve üzeri her ödemede 20 TL olmak üzere toplamda 100 TL bankomat para kazanacaksınız. Kampanyaya cepte kazan uygulamasından 1-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteriye en fazla 100 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil edilecektir.
Kampanyaya katılmak için, VakıfBank Mobil’de yer alan ”Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayabilir veya Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ÖDÜL yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. ÖDÜL kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
VakıfBank Worldcard’lar, Sanal Bankomat Kart, nakit çekim, mail order ve e-ticaret işlemleri, iade ve iptal işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 10 Ağustos 2022 tarihinde kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x