Bankomat market kampanyası 1-31 Ekim 2022

  • 05 Ekim 2022
Bankomat market kampanyası 1-31 Ekim 2022

VakıfBank Bankomat karta özel market kampanyası geldi. Ekim ayında gıda marketi sektöründeki iş yerlerinden farklı günlerde yapacağınız 300₺ ve üzeri her ödemede 20₺ olmak üzere toplamda 100₺ hediye edilecek. Kampanyaya cepte kazandan 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteriye en fazla 100 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil edilecektir.
Kampanyaya katılmak için, VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayabilir veya Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan PARA yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. PARA kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
VakıfBank Worldcard’lar, Sanal Bankomat Kart, nakit çekim, mail order ve e-ticaret işlemleri, iade ve iptal işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 10 Kasım 2022 tarihinde kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.
Kampanyadan sadece bireysel Bankomat Kart sahipleri faydalanabilir.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x