Kampanya ve İndirim Haberleri

75 TL Alışverişe 75 Dakika Konuşma Bonustan

  • 25 Haziran 2010

Kampanya Detayları:
Kampanya 16 – 23 Haziran tarihleri arasında Bonus üye işyerlerinde yapılan tek ödemeli işlemler için geçerlidir.
75 TL’lik harcamanın tek seferde yapılması gerekmektedir.
75 dakika / 30 TL’lik konuşma süresi bir gün için geçerlidir ve aynı gün içinde kullanılması gerekmektedir. Kampanya her üç operatör için geçerlidir.
Kampanyada saat 21:00’den sonra şifre gönderildiğinde dakika yüklemesi iki gün sonra yapılacaktır.
Denizbank Bonus Card’lar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “bedava” yazarak sliplerinde çıkan şifreyi 3340’a göndermeleri gerekmektedir.
Kampanyadan her kart sahibi bir günde bir kez şifre göndererek faydalanabilir.
Money Card kampanyaya dahildir.
Kampanya kapsamında kazanılacak günlük konuşma paketleri, aynı operatör yönünde yapılacak aramalarda ve yükleme yapıldığına dair onay kısa mesajının alındığı gün gece yarısı 23:59’a kadar geçerlidir.
Operatörler, sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde 48 saat süresini aşma hakkını saklı tutar. Bu kampanyaya tüm operatör aboneleri katılabilir.
Bu kampanyaya tüm operatör aboneleri katılabilir. Kampanyaya katılım, Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir.
Kampanya kapsamında kazanılacak Avea günlük konuşma paketleri yüklendiğine dair onay kısa mesajının alındığı gün gece yarısı 23:59’a kadar geçerlidir. Yüklenen hediye günlük konuşma paketleri sadece Avea yönüne yapılan aramalarda ve SMS gönderimlerinde geçerlidir. Kazanılan paketler, Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell tarifeleri dahil tüm Avea tarifelerindeki aboneler tarafından kullanılabilir.
Kampanya kapsamında kazanılacak Turkcell günlük konuşma paketi yüklemesi katılımı takip eden 48 saat içerisinde gerçekleştirilecek ve gelecek bilgilendirme mesajının ardından mesajın geldiği gün saat 23.59’a kadar geçerli olacaktır. Turkcell sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde 48 saat süresini aşma hakkını saklı tutar. Kazanılan konuşma paketleri sadece Turkcell’den Turkcell’e yapılacak aramalarda geçerli olacaktır. Kazandığınız konuşma paketi TL’lerini aşağıdaki ücretlendirme kurallarına göre harcayabilirsiniz: Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri için dakikası 0,4 TL (TL atış periyodu 15sn) Var olan hediye TL’lerinizle yapabileceğiniz maksimum konuşma süresini aştıktan sonra kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz.Hazır Kart ve Muhabbet Kart’lı kurumsal aboneler kampanyadan faydalanamamaktadır. Faturalı kurumsal aboneler için şirket içi görüşmelerde bedava dakikalar geçerli değildir.
Kampanya kapsamında kazanılacak Vodafone günlük konuşma paketi sadece Vodafone yönünde yurtiçi ses iletiminde kullanılacak olup, Katma Değerli Hizmet satı alımını, SMS gönderimini ve mobil internet kullanımını kapsamamaktadır. Kazanılan günlük konuşma paketi, aktivasyon SMSinin gönderilmesini takiben ilk 48 saat içinde abonenin hattına yüklenecektir. Hediyenin abonenin hesabına yüklenmesinden itibaren 24 saat içinde tüketilmesi gerekir. Tüketilmemesi durumunda, hediye geçerliliğini yitirir.
Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan paketler geçerliliğini yitirecektir. Kampanya kapsamında kazanılan konuşma paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ