adL ışık bonus kredi kartı kampanyası 30 TL hediye

  • 14 Eylül 2015
adL ışık bonus kredi kartı kampanyası 30 TL hediye

Bonus kredi kartı sahipleri Adil Işık grup mağazaları adL, codentry ve Love My Body iş yerlerinden yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL değerinde hediye bonus kazanacak. Kampanya bu ay 12-28 Eylül 2015 tarihleri arasında geçerli olacak. Kazanılan bonuslar sadece bu mağazalarda kullanılabilecek.

Kampanya Ayrıntıları

  • 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyası 12-28 Eylül 2015 tarihleri arasında adL, Love My Body ve codentry mağazalarından Garanti bankası posundan tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus’lar 30 Ekim 2015 tarihine kadar sadece adL, Love My Body ve codentry mağazalarında kullanılabilir.
  • 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Visa, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) dahildir.
  • 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp ADL veya LOVE MY BODY veya CODENTRY yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından sms göndermeleri gerekmektedir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr’dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ