Kampanya ve İndirim Haberleri

Anı Tur bonus kart kampanyası Avrupa bileti hediye

  • 17 Kasım 2015
Anı Tur bonus kart kampanyası Avrupa bileti hediye

Bonus kredi kartı ve Anı tur işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında tatil rezervasyonlarını bonus kartı ile yaptıranlara tek kişilik Avrupa bileti hediye ediliyor. Kampanya 31 aralık 2015 tarihine kadar devam edecek.

Kampanya Ayrıntıları

  • 16 Kasım 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında Anı Tur web sitesinden, Anı Tur rezervasyon hattından veya Anı Tur acentelerinden, Bonus Card ile tek işlemde 2.500 TL ve üzeri yurt içi otel rezervasyon hizmeti satın alan müşteriler, çekiliş ve kura olmadan tek kişilik Avrupa’ya gidiş-dönüş uçuş kampanyası fırsatından yararlanma hakkına sahip olacaktır.
  • Bu kampanya şartlarını sağlayan tüm müşterilerimiz havalimanı vergileri (bu vergileri kapsayan yakıt harcı, sigorta bedeli, kalkış ve iniş yapılan havalimanları vergileri her ülkeye göre farklıdır) ve harçları ile 15 Euro bedelindeki bilet kesim hizmet bedeli karşılaması halinde kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanya Ankara, İstanbul ve İzmir Havalimanları’ndan Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Paris, Londra, Viyana, Berlin, Roma, Atina, Milano ve Münih varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında tek kişilik gidiş – dönüş uçuş bileti hediye hakkı kazandırır.
  • Bu kampanya süresince aynı kişi farklı tarihlerde Bonus Card ile birden çok 2.500 TL ve üzeri yurt içi otel rezervasyon hizmeti satın alsa bile, sadece bir defa kampanyadan faydalanabilir. Satın alınan rezervasyon formunda adı geçen katılımcılardan sadece Bonus Card sahibi katılımcının, kampanya katılım koşullarını eksiksiz olarak sağlaması halinde kendisine verilen kod ile bir adet uçak bileti talep edebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ