Arçelik bonus kart kampanyası tost makinesi hediye

 • 05 Ekim 2015
Arçelik bonus kart kampanyası tost makinesi hediye

Bonus kredi kartı sahipleri Arçelik mağazalarından yapacakları 1750 TL ve üzeri alışverişlerde harika bir tost makinesi kazanıyor. Kampanya kapsamında bonus üyesi Arçelik bayilerinden 129 TL değerindeki BKK 2182 model tost makinenizi isteyebilirsiniz.

Biz kampanyabul.org olarak bu kampanyayı tavsiye etmiyoruz. Mağazalarda fiyatlar internet sitelerine göre %10 daha fazla. Bunun yanında internet alışverişlerde 1750 TL için 100 TL puan ve hediye çeki kazanabilirsiniz. 1750 TL alışverişe 130 liralık tost makinesi ucuz bir kampanya olmuş.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya Bonus üyesi Arçelik yetkili satıcılarında geçerlidir.
 • Hediye kampanyasına Bonus, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Flexi, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, PTT Bonus, Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar dahildir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kart sahiplerinin katılım için EVET ARCELIK yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a sms gönderdikten sonra alışveriş yapması gerekmektedir.
 • Hediye kampanyasına Paracard, Sanal kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kredi kartları, ING Bonus, Fibabank Bonus, Denizbank ticari kredi kartları, Kontör, Sanal POS, ÖKC POS(yeni nesil ödeme kaydedici cihaz) ile yapılan alışverişler ve bonus kullanımları hediye Tost Makinası kampanyasına dahil değildir.
 • Hediye ürün tavsiye edilen peşin satış fiyatı 159 TL’dir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • 9 taksit kampanyası Bonus, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Cards, Money Bonus, Flexi kartlar için geçerlidir.
 • Vadeli taksit, Bonus Genç ve ING Bank Bonus Business kredi kartları ile yapılan alışverişler dahil değildir. FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için ” EVET ARCELIK” yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Flexi için katılım sms’nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS ücreti KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60TL, Turkcell için 0,65TL, Vodafone için 0,415TL olarak ücretlendirilir.
 • Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Tost makinesinin, kazanan müşteriye teslimatıyla ilgili tüm sorumluluk Arçelik bayisine aittir. İşlemler Garanti POS cihazından geçmelidir. 9 taksit kampanyası işyeri tarafından yapılan 3 taksitli işlemlere Garanti Bankası tarafından 6 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir. Kampanya katılım ve kazanım koşulları Garanti Bankası tarafından her zaman tek taraflı olarak değiştirilebilir. Detaylı bilgi içinwww.bonus.com.tr ve www.flexi.com.tr
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp ARCELIK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340’a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60TL,Turkcell için 0,65TL, Vodafone için 0,415TL’dir.Geri dönüş SMS’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.