Kampanya ve İndirim Haberleri

Bonus Bp akaryakıt kampanyası 1 Ocak-15 Şubat 2022

  • 31 Aralık 2021
Bonus Bp akaryakıt kampanyası 1 Ocak-15 Şubat 2022

Bonus kredi kartından BP akaryakıt istasyonlarından yapacağınız ödemelere özel kampanya geldi. Kampanya kapsamında farklı günlerde 150 TL ve üzeri 4 harcamanızda 50 TL onus hediye edilecek. Kampanyada ödemelerin birini araçta ödemeyle yapmalınız.

Bonus flaş uygulamasından 1 Ocak-15 Şubat 2022 tarihleri arasında kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Bonus kart sahibi müşterilerimiz, 1 Ocak – 15 Şubat 2022 tarihleri arasında kampanyaya dahil bp istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacaklan 150 TL ve üzeri 4. akaryakit veya otogaz harcamasına yine akaryakıt veya otogaz alımlanında geçerli olacak şekilde, SMS’le katılanlar 30 TL BonusFlas uygulaması ile katılanlar 40 TL bonus kazanacaktır. Bir harcamasini BonusFlaş ile araçta ödeme ile yapan kart sahipleri ekstra 10 TL bonus kazanarak, toplamda 50 TL’ye kadar bonus kazanabilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyadan yararlanabilmek için, ilk harcamadan önce, SMS ya da BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılınması gerekmektedir.

Kazanılan bonus, 21 Şubat-6 Mart 2022 tarihleri arasında Bonus üyesi bp istasyonlannda

ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalidir. 6 Mart 2022 tarihine kadar kullanılmayan bonus geri alınacaktır.

KAMPANYA DETAYLARI:

• Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “BP” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarinin son 6 hanesi ile birlikte 2442 ‘ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.

• Aynı gün içerisinde yapılan 150 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir. • Kampanya kapsamında işlemlerin Bonus üye işyeri bp istasyonlarındaki Garanti

üzerinden yapılması gerekmektedir.

POS terminali

. Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Flexi, Money, diğer banka Bonus kartlan (ING Bonus Business,

Şeker Bonus Business ve TEB Bonus Business hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir

Paracard, ING Bonus Business, Şeker Bonus Business ve TEB Bonus Business dahil değildir • Shop&Fly kredi kartlan, Miles&Smiles kredi kartları, taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, bp Araçta Ödeme dışında sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

• BP Taşıtmatik müşterileri kampanyadan faydalanamazlar.

• Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşiliği ücret tahsil edilmekted Katılım SMS’leri Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu ce telefonu numarasından gönderilmelidir. Bankada kayıtlı telefon numarasından gönderilen katila SMS’inden sonraki işlemler dikkate alınır.

• Ayrıntılı bilgiye bonus.com.tr ve bp.com.tr’den ulaşılabilir. . Garanti Bankası ve BP Petrolleri A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkini saklı tutar.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x
()
x