Bonus Card ile elektronik alışverişlerinde 6 taksit

  • 24 Ekim 2010
Bonus Card ile elektronik alışverişlerinde 6 taksit

30 Kasım’a kadar Elektronik alışverişlerinizde peşin ödemenizi yapın, TAKSIT yazıp, slipteki şifreyle birlikte 3340’a mesaj atın, ödemeniz 6’ya bölünsün!Kampanya 27 Eylül 2010 – 30 Kasım 2010 tarihleri araarasında elektronik sektöründe faaliyet gösteren Bonus üye iş yerlerinde geçerlidir.
* Kampanya 300 TL ve üzeri, tek ödeme alışverişlerde geçerli olacaktır. Her kart kampanyadan maksimum 2 kez faydalanabilecektir.
* Kampanyaya Garanti Bonus ve Bonus Ticari Kart, Flexi dahildir.
* Kampanyaya sanal POS ve sanal kart ile yapılan işlemler dahil olmayacaktır.
* TEB, Şekerbank, ING Bank, DenizBank Bonus’lar, Türkiye Finans Happy Card’lar, American Express, Shop&Miles ve Shop&Miles Ticari Kartlar ile American Express Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.
* Ödemelerden sonra slipte kampanyaya özel şifre çıkacaktır. 6 taksit fırsatından yararlanmak isteyen kart sahipleri TAKSIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra slipteki şifreyi ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermeleri durumunda kampanyadan yararlanabilecekler.
* Kampanya tarihleri arasında yapılan harcamalar için en son kısa mesaj gönderme tarihi 31 Ekim 2010’dur. Taksitlendirme işlemi kısa mesaj gönderildikten bir gün sonra gerçekleşecektir.
* İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise ya da kısa mesaj ekstre kesim tarihinden sonra gönderilirse, taksitlendirme yapılmayacaktır.
* Kampanyaya tüm operatör aboneleri katılabilir. Kampanyaya katılım, 1 SMS olarak ücretlendirilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.