Bonus gittigidiyor kampanyası 100 TL hediye 16-31 Temmuz 2017

 • 12 Temmuz 2017
Bonus gittigidiyor kampanyası 100 TL hediye 16-31 Temmuz 2017

Gittigidiyor Temmuz ayı kredi kartı kampanyasında bonus kart ile anlaştı. Garanti bonus sahipleri bonus flaş ile katılacakları kampanyadan 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde bonus kazanacak.

Diğer bonus kart sahipleri 500 TL üzeri harcamalarda 25 TL, 1000 TL üzeri harcamalarda 50 TL bonus kazanacaklar.

Kampanya 16 – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?
Kampanyaya katılmak için, Garanti Bonus, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Easy, Bonus Sanal kart sahibiyseniz harcama yapmadan önce “Bonus Flaş” uygulamasındaki ”Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya harcama yapmadan önce, GITTIGIDIYOR07 yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahibiyseniz 3280’e, TEB Bonus sahibiyseniz 4616’ya, Şeker Bonus sahibiyseniz 7353’e, ING Bonus sahibiyseniz 2205’e, ABank Bonus sahibiyseniz 4055’e ve ICBC TURKEY Bonus sahibiyseniz 05327524404’e kredi kartınızın kayıtlı olduğu cep telefonundan SMS göndermelisiniz. SMS gönderiminin harcama yaptığınız kartın kayıtlı olduğu cep telefonundan yapılmalıdır. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

PTT Bonus kullanıyorsanız SMS ile katılım gerekmemektedir.

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahibiyseniz kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce, kredi kartınıza kayıtlı cep telefonu numarasından EVET GITTIGIDIYOR07 yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile 3340’a sms göndermeniz gerekmektedir.

SMS Banka sistemine ulaştıktan sonra bir onay SMS’i alacaksınız. Onay SMS’i aldıktan sonraki harcamanız kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
Kampanyaya başarılı bir şekilde katıldığımı nasıl anlarım?
SMS ile kampanyaya katıldığınızda “BONUS İLE GITTIGIDIYOR”DA BONUS KAMPANYASINA KATILIM İÇİN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR. DETAYLI BİLGİ:www.bonus.com.tr” şeklinde bir onay SMS’i alacaksınız.

Kampanya koşullarına uygun harcama yapığınızda ise; “TEBRIKLER. GITTIGIDIYOR”DAN YAPTIGINIZ ALIŞveRİŞTEN BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 7-17 AĞUSTOS 2017 TARİHLERİ ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ.www.bonus.com.tr” şeklinde SMS alacaksınız.

Hangi kredi kartları ile kampanyaya katılabilirim?
Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari kartlar, ICBC Turkey Bonus, ICBC Bonus Ticari kartlar, ve PTT Bonus dahildir.Sanal kart ile kazanılan bonuslar, sanal kartın bağlı olduğu kredi kartına yüklenecektir. BKM ile yapılan ödemeler de kampanyaya dahildir.

Garanti Paracard, Türkiye Finans Happy Card, Deniz Bonus Ticari kartlar, Şeker Bonus Ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartlar, TEB Bonus Ticari kartlar, ING Bonus Ticari kartlar, Burgan Bank Bonus, Burgan Bonus Ticari kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, debit kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kazandığım bonusu hangi tarihte kullanabilirim?

Kampanya dahilinde kazandığınız bonus, 7-17 Ağustos 2017 tarihleri arasında, bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 18 Ağustos 2017 tarihinde geri alınacaktır. Bonus yüklemesi için, yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.

Kampanya; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için) kategorilerinde yapılan işlemlerde geçerli değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 99 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  gittigidyor axess ile anlaşmışdır kesin genelde bonus yanlış çıkıyor

 2. para para para dedi ki:

  Evet geçen kampanyada değidiğiniz gibi olmuştu. Tam net cevabı ne zaman alabiliriz axess mi bonus mu çünkü ona göre alışveriş yapacağım.

 3. murat dedi ki:

  axess in daha çhip paraları yüklenmedi axess değildir oyuzden bonus doğrudur muhtemelen

 4. Yesim dedi ki:

  Ceyrek altn alabiliyor muyuz gitti gidiyor dn

 5. Anonim dedi ki:

  Word kart bekliyorum yaaa 😢😢😢

 6. ÖZCAN dedi ki:

  İyi kampanya

 7. Yesim dedi ki:

  Nesrin hn.cm.gitti gidiyordan ceyrek altn alsak bu kampanyaua dahl olur muyuZ

 8. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Yeşim hanım bonusta altın dahil olmaz.

 9. Onur Buca dedi ki:

  Nesrin hanım bir önceki bonus gittigidiyor kampanyasında 100 tl ve diğer kampanyalarla birleştirerek toplamda 160 tl bonus aldım. Bilginiz olsun. Hatta sadece ben değil başka alan arkadaşlar da oldu. Bilginize.

 10. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Onur bey bilgilendirme için teşekkürler.

 11. NEW HORİZONS dedi ki:

  evet haklısınız Onur bey bir çok arkadaş gibi bende faydalanmıştım o kampanyadan , şimdi bir sıkıntı olur mu ???…acaba…

 12. Çakır dedi ki:

  Eğer bonusla anlaşıldı ise 15 in de belli olur. Axess lerin puanı 20 temmuzda yükleniyor. Axess ilk defa böyle bir uygulama yaptı. Eğer yüklenirse bonusları yaparız lakin yüklenmezse de yapmayız. Çünkü biz altın alımı yapmıştık. Yüklenmezse Axess uyanmış demektir. 20 temmuzu bekleyin, yükleme olduğu an burada paylaşıcam, herkese bol kazançlar

 13. Ahmet Bedir Koyun dedi ki:

  Gittigidiyor dan ben hem bonus, hem world hem de axess İle altın işlem yaptım Ve puanlar yüklendi. Gittigidiyor da bugüne kadar hiç sorun olmuyor ( du)

 14. AY dedi ki:

  yeni ufuklar arkadaş problem olmaz sanıyorum…

 15. murat dedi ki:

  nesrin hanım niçin altın dahil olmaz dediniz aldığını söyleyen arkadaşlar var acaba siz mi yanılıyorsunuz diğer arkadaşmı

 16. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ben bonusla geçen yıl gittiden puan alamadım altın için.

 17. Madgare dedi ki:

  Bundan önceki kampanyadan altın almış biri bilgi verirse daha yararlı olacak puan kazanılip kazanilmayacagi

 18. cephaneci dedi ki:

  Merhabalar.
  profil.gittigidiyor.com/cephaneci

 19. Anonim dedi ki:

  Arkadaşlar alişveris yapip denemek en dogrusu. Şu alişverişe puan var mi yok mu diye sormaya ve yazmaya gerek yok

 20. Srsr dedi ki:

  Nesrin hn Bonus tan gitti+elektronik+Garantipay birleştirmiştim 160 tl den 14 kart yüklenmişti

 21. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Srsr, teşekkürler bilgi için. Altın konusunda deneyimi olanlar paylaşırsa yararlı olacaktır.

 22. Mg dedi ki:

  Deniz paracard gitti kampanyasına dahilmi acaba bilen varmı

 23. Bülent dedi ki:

  Garanti paracard bile dahil değil ki; kaldı ki denizbank paracard dahil olsun.

 24. AHMET dedi ki:

  Riske giren oldumu yokmu deneyen hiç kimse

 25. Ahmet Bedir Koyun dedi ki:

  Nesrin hanım, Nisan ayı sonunda kampanyadan altın aldım 140 Tl (100+40 ) tl bonus yüklendi. O dönem bankanın 3 taksit kampanyası da vardı ondan da yaralanmıştım. Bu dönemde bonus altın alımına taksit uygulamıyor.

 26. Anonim dedi ki:

  Merhabalar.
  gittigidiyor.com/arama/?satici=cephaneci adresinden altın sipariş veren müşterilerimize bonusları yüklendiğine dair bilgiler aldık. Birkaç müşterimizden teyit ettik. Tabiki konu gittigidiyor ile ilgili bir durum.

 27. Ahmet dedi ki:

  Arkadaşlar TUĞRUL kuyumculuk aldım bugün 100 kazandınız diye bildiri geldi almak isteyenlere duyrulur

 28. Emin dedi ki:

  Nesrin hanım, yorumlarda bariz reklam yapılıyor. Yorumlar sizin onayınızdan sonra yayınlanıyor. Bu konu başlığındaki ikinci reklamları oldu. Reklam yapacaklarsa ücreti karşılığında web sayfanızdaki ilgili alanlarda yapsınlar. Hadi onlar yorum olarak yazıyor, siz neden yayınlıyorsunuz bu yorumları.

 29. furbo dedi ki:

  merhabalar, gittigidiyordan bonus kart ile altın alışverişi yapım. 100 tl bonus kazandınız diye bilgilendirme geldi fakat bonus flaştan kampanya takipe baktığımda kazanılan bonus kısmında 0 yazmaktadır. alacak olanların dikkatine………………………..

 30. Anonim dedi ki:

  Arkadaşlar teb bonus ciger kedi muhabbetini bilenler için diyorum. Bu da ona dönmesin Çok da dillendirmeye gerenk yok bu konuyu. Alan alir satan satar

 31. Madgare dedi ki:

  Ben aldım altın 100 tl kazandınız mesajı geldi.

 32. hassan el 28 dedi ki:

  VERDİ..

 33. Ahmet Bedir Koyun dedi ki:

  Nesrin Hanım; ben bonusflush dan kampanyaya katıldım 7,5 gr sipariş verdim ödememi garanti pay İle yaptım.100 tl bonus kazandığıma dair mesaj geldi. Bonus yüklemesi Ağustos da olacak diye bilgilendirme yapıldı.

 34. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Emin cephanecinin mesajının farkındayım, firmaların yorumlarını abartmamak kaydıyla yayınlıyorum. Bundan sonra onay verilmeyecek.

 35. AHMET dedi ki:

  Bonus flaşda görünmesede puanlar yatıyor. daha önce denendi: Kimse bankayı felan arayıp sormasın:

 36. Srsr dedi ki:

  Ya cephaneci deyip duruyor lar ama bu firma milletin altınlarını yollamadı, siparişinin iptal etti bunu da yazalım tam reklam olsun

 37. Seyt dedi ki:

  Bu kampanyadan yararlanmak için alacağımız ürün 500 lira ve üzeri mı olmalı yoksa küçük küçük bir sürü şey alsak da sepetin miktarinin en az 500 olması yeterli mi

 38. Batman kampanyacısı dedi ki:

  srsr aynen katılıyorum altını 1022 liradan sattılar bize altın 105 olunca iptal etti cephaneci

 39. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Seyt ödeme 500 TL üzeri olsun yeterli. Ödeme tek seferde 500 ve üzeri olacak. Birden fazla ürünü sepete ekleyip alabilirsiniz.

 40. Anonim dedi ki:

  cephaneciye HAKSIZLIK ediyorsunuz. Ben yaklaşık 1 yıldır cephaneci ile alışveriş yaparım gittigidiyor üzerinden ve daha bir tane bile askısı ve iptali olmadı. Yapmayın arkadaşlar…

 41. Hayalet dedi ki:

  Mart word kampanyasi cephaneci isletmecisi altinlar yukselince satisi iptal etdi bunla ilgili yazismalari yollabilirim o yuzden tavsiye etmiyorum
  saygilarimla….

 42. Emin dedi ki:

  1 tane bile iptali olmadı, büyük harflerle HAKSIZLIK yapmayın diyen arkadaş; GittiGidiyor.com’da ilgili mağazanın aldığı yorumlarda Mart ayına kadar gidin bir bakın mağaza yorumlarına.

 43. Işıl dedi ki:

  Arkadaşlar, burada firmaları eleştirmek bize birşey kazandırmaz. Sen alışverişi yap, puanı kap. Birbirimizle atismak zarar getirir.

 44. Onur dedi ki:

  Axess gittigidiyor 100 tl chip parayı bugün yükleyecekti ama yüklenmemiş bana. Axess ile gittigidiyor dan altın alıp da Chip parası yüklenen arkadaş var mı

 45. Faruk dedi ki:

  Akses puanlarınızı yuttu galiba

 46. İSMET dedi ki:

  Bana da yüklenmemiş :( arayıp sormak lazım

 47. Anonim dedi ki:

  Bugun akşama kadar beklemek lazim bence chip para için.
  Bu arada tahminimce axess bunu kasitli yapti. Normalde alişveriş yapilinca chip para yukleyen axess 20 temmuz diyerek chip para yuklenmiyor yazilmasini istemedi.
  Boylelikle alişveris yaptirdi ancak ortada puan yok

 48. Anonim dedi ki:

  Normal şekilde alişveriş yapanlara chip para yatmiş. Axess olayin farkina varmiş.

 49. Anonim dedi ki:

  Akbank’ı arayıp sordum gün sonuna kadar bekleyin öyle kontrol edin dediler. Büyük ihtimal puanlar yatar panik olmayın.

 50. Faruk dedi ki:

  Akses kampanyasında, altın dışında urun alıp da puanı yüklenen kimse var mı acaba…

 51. murat dedi ki:

  bende 5 karttan yaptım hiç birine yüklenmedi akbank ı aradım dediler gece 12 kadar bekleyin yüklenmezse yarın arayın

 52. Emin dedi ki:

  Axess’in puan yükleme saati çoğunlukla verdiği tarihin bir gün öncesinde yada verdiği tarihte 18:00. Birgün öncesinde yüklenmediğine göre bugün 18:01’e kadar yüklenmezse umutlarımızı yitirebiliriz.

 53. Anonim dedi ki:

  yarın tekrar kontrol edin dendi. yüklenmemişse talep oluşturmamızı söylediler. bilginiz olsun. yarını bekleyecegiz

 54. Anonim dedi ki:

  Axess bana da yuklememis

 55. Anonim dedi ki:

  Axess puan yüklenen olursa burdan paylaşsın bı zahmet

 56. Faruk dedi ki:

  AKSES kampanyası varken altın dışında alışveriş yapan ve puanı yüklenen var mi

 57. İLHAN dedi ki:

  Ben müşteri hizmetlerini aradim bugun bekleyin dedi eger yuklenmesse talep oluşturuz dediler. Bekliyecegiz ve gorecegiz bakalim

 58. Eser dedi ki:

  Ben axess kartımla telefon almıştım yüklendi eşimin kartıyla altın aldım ona yükleme yapılmadı

 59. Faruk dedi ki:

  Ben talep oluşturdum. Cevap bekliyorum

 60. ayhan dedi ki:

  yüklendi chip para

 61. Onur dedi ki:

  Ayhan bey altın mı almıştınız gittigidiyor dan. Bende yüklenen bir şey yok.

 62. Faruk dedi ki:

  Ayhan bey lütfen cevap verin altın mı almistiniz

 63. Madgare dedi ki:

  Ben bir kişiye bile altın alıp yattığını okumadım şu saat itibariyle donanımhaber sitesinde bi sabredin bakalım yarın o la hayrola.bazen geç yatırıyor akbank inşallah yatırırlar.

 64. Işıl dedi ki:

  Nesrin Hanım Akses kampanyası ile ilgili yorumunuzu merak ediyorum

 65. Anonim dedi ki:

  Altın alıp yüklenen paylaşsın

 66. murat dedi ki:

  5 değişik axess kartla altın almıştım hiç birine yuklenmedi akbankı arayıp kayıt oluşturdum cevap bekliyecem cevap gelirse paylaşırım

 67. İSMET dedi ki:

  3 taksit ile ödeme yaptım belki sadece taksit yapanların ki yatmadı

 68. Anonim dedi ki:

  ne bahtsız kedi her yerden pilavı esirgiyorlar…deniz bitti mi acaba , bence işi çakozladılar yada bunların bir hedefi vardı o hedefi tutturdular ve son vole ile beraber biz KEDİ leri avladılar , bekliyoruz bakalım diğer bankalar ne yapacak bundan sonra bu tür kampanyalar riskli bir avantajı kalmadı bence tabii boşuna kürak çekip bir kaşık pilav için dimyata gitmeye gerek kalmadı ADİOS GİTTİ GİDER bu kedi kaçar…:)

 69. Anonim dedi ki:

  Nesrin hanım ayrıca bir bilgilendirme de bulunayım ODEA AXESS sahibi arkadaşlara belki faydası olur, gerçi siz daha önce buna benzer bir duyurum yaptınız AXESS AKBANK İÇİN,aynısı ODEA İÇİNDE GEÇERLİ KART KAPATMAMA SÖZÜNÜZE 50TL PUAN YÜKLENİYOR , BEN ARADIM VE KARTI KAPATMAK İSTEDİĞİMDE KARTI KAPATMAMAM İÇİN 50TL TEKLİF YAPTILAR KABUL ETTİM 1 YIL KAPANMAYACAK FAKAT PUAN HEMEN YÜKLENMİYOR ÖBÜR EXTREDE YÜKLENECEK DEDİLER,BİLMEYENLERE DUYURUN LÜTFEN,
  SELAMLAR…

 70. AY dedi ki:

  Gel yine kuculdu saatler
  Zor benim isim bilemezsin
  Kah sana boyanır gözlerim
  Kah içimi bulutlar sarar
  Can sana bölünür uykular
  Ah seni çeker canim işte

  Yoksun yoksun kaç gün ya
  Vurgun yorgun derbeder
  Bir buz gibi kış gecesinde
  Bu sokak kedisi yapayalnız …

  üstadı rahmetle anıyorum :)

 71. NEW HORİZONS dedi ki:

  anonim diye geçen 11,;35 ila 11;40 yorumları YENİ UFUKLARDAN GÖNDERİLMİŞTİR İSMİM ÇIKMAMIŞDA :P

 72. kampanyasever38 dedi ki:

  ben axess le gittigidiyordan telefon almıştım dün yüklendi puan 50

 73. NEW HORİZONS dedi ki:

  Sağ olun sayın Ay , çıkmıyor şimdi böyle sanatçılar, Allah rahmet eylesin…
  Bu sokak kedisi yapayalnız , kırgın, küskün ,ve üstelik bir tabak ciğerli pilavı bile çok görmüşler, bari bir bardak soğuk su versinler de bu sıcak yaz günlerinde hararet yapmasın kedicik…

 74. AY dedi ki:

  sizde sağolun izmir’li arkadaş… n’apalım yine bize hasret, yine hüsran, yine bize esmer kampanyalar düştü… aynı Cimboma döndük bir Östersunds’u bile eleyemeyen… (cimbomlular sataşmayın bende cimbomluyum)…

 75. AY dedi ki:

  Anonim 21 Temmuz 2017, 11:40 odeabank’ı da aradım belki karnımız doyar diye adamlar önce borcunuzu kapatın diyorlar….. borcu kapat eee hadi chippara vermedi!:!! yine dimyat pirinç muhabbeti… kedi aç!!!

 76. NEW HORİZONS dedi ki:

  Hayda şansa bak üzüldüm :( sizin adınıza sayın AY , önce banada yokuş yaptılar ben kapatın yurt dışına gidecem deyince teklif ettiler halbuki benim amacım gerçekten kartı kapatmaktı…

 77. AY dedi ki:

  Kısmet arkadaş. .. nasip değilse dayak bile yenilmez der atalarımız. .

 78. Anonim dedi ki:

  kediyi doyur

 79. Işıl dedi ki:

  Arkadaslarrrrrr….. Gitti gidiyor ile ilgili itirazım olumlu değerlendirildi. Puan yatti

 80. İSMET dedi ki:

  bende itiraz aradım bekliyoruz bakalım

 81. Ahmet Bedir Koyun dedi ki:

  Işıl, altın mı almıştın?

 82. murat dedi ki:

  22 temmuzda axess i arayıp itiraz ettim dün puanım yuklendi altın alışverişi yapmıştım sizde itiraz edin olumlu sonuçlanıyor

 83. NEW HORİZONS dedi ki:

  İTARAZ ETTİM KABUL OLDU, GİTTİ PUANI GELDİ ARKADAŞLARIN BİLGİSİNE,

  bu yaz sıcağında ummadığım taş baş yardı,
  axessten kediye pilav geldi hemide ciğerli tarafından ,
  Hocanın hikayesi gibi eşşeği bulunca sevindirik oluyoruz , du bakali ne olcek :))

 84. Madgare dedi ki:

  Aynen bana da bugün yuklediler (altın almıştım)

 85. Çakır dedi ki:

  Aynen arkadaşlar chip puanlarım bugün yüklendi. Altına devam. Axess, Maximum, World, Bonus bunlar ALTINA gittigidiyor da puan veriyoooorrr… Devam, ama bu aralar altın biraz yükseldi…

 86. Faruk dedi ki:

  Akses yine uyandı, benim alışveriş lerpuane için geçerli ürünler için değildir şeklinde mesaj geldi. Geç aradık vesselam.

 87. İsmet dedi ki:

  Yapılan inceleme sonucunda; söz konusu işleminizin kampanyaya dahil olmayan ürünlerden gerçekleştirilmiş olması nedeni ile kazanım talebinize olumlu yanıt verilememektedir. Söz konusu kampanya işleyişinde istisna uygulanamamaktadır.

 88. İsmet dedi ki:

  Bana böyle mail geldi

 89. Altan dedi ki:

  Ne yazıkki geç kaldık. Hemen itiraz edenler aldı puanlari

 90. Taşşa geniş dedi ki:

  Cevap veriyorum Y.BAŞI

 91. murat dedi ki:

  ARKADAŞLAR PUAN YÜKLENMEYEN İTİRAZI OLUMSUZ OLAN KARTI İPTAL EDİN SONRA NIYE İPTAL EDİYORSUNUZ DERSE DEYİN 100 TL CHİPPARA YUKLENMEDİ DİYE OYLE SÖYLEDİM 6 AY BOYUNCA İPTAL ETMEYİN DEDİ 70 TL CHİPPARA YÜKLEDİLER

 92. Onur Buca dedi ki:

  Nesrin hanım Axess Aysonu diye gereksiz bir kampanya yapmış da belki faydalanan olur ekleyin isterseniz

 93. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Onur bey ekledim teşekkürler.

 94. Faruk dedi ki:

  Murat biz o cipparalari çoktan almıştık. O KampAnya uzun süredir var

 95. Faruk dedi ki:

  Murat sana bir tüyo daha vereyim. Hemen ara, kart limitini dusurmek istiyorum de. Ayak yap. Bir o kadar daha puan alırsın.

 96. Cezmi dedi ki:

  Gittigidiyordan 100 tl bonus kazandim. aldigim alisveristen dolayi siparisi iptal ettigim halde bonus yatmis bunu bonusu geri alirlarmi .

 97. Bülent dedi ki:

  Alirlar cezmiiii düşman çok zorlu cezmiiiiiiiiii ( laz ziya )

 98. Anonim dedi ki:

  Garanti bonuslar haric diger banka bonus kartlara (denizbonus) puan yatmamiş. Puan yatan var mi ?

 99. İSMET dedi ki:

  denizbonus yattı

BİR YORUM YAZ