Bonus ile peşin alımlarınıza 5 taksit fırsatı

  • 20 Nisan 2011
Bonus ile peşin alımlarınıza 5 taksit fırsatı

Bonus kredi kartı sahipleri peşin yaptıkları 100 lira ve üzeri alışverişlerini 5 taksite böldürebiliyor.Mayıs ayı sonuna kadar geçerli kampanya ile Bonus Card veya Money Visa ile yurt içinde tek seferde yapılan harcamalar için geçerli olacak. %2.99 işlem ücreti alınacağını da hatırlatmak isteriz.

Kampanya Detayı:

20 Nisan – 31 Mayıs 2011 tarihleri arasında Bonus Card veya Money Visa ile yurt içinde tek seferde peşin olarak yapılan 100 TL ve üzeri alışverişler için geçerlidir. Taksitli yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil değildir.

Kartınızla tek seferde peşin olarak yaptığınız her alışverişiniz için cep telefonunuza bir şifre gönderilecektir. Cep telefonunuza gelen kısa mesajda yazan anahtar kelimeyi ve şifreyi aralarında bir boşluk bırakarak 3340’a göndermeniz yeterlidir. Başarılı katılımınız sonucunda bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

Kampanyaya katılımınız onaylandıktan sonra işleminiz 5 taksite bölünecek olup iptal talebi durumunda 5 taksit iptal edilemeyecektir.

İşlem ücreti, 5 taksite bölmek istediğiniz tutarın %2,99’u kadardır. İşlem ücretine BSMV (vergi) ve KKDF (fon) dahil değildir.

İşlem ücreti tek seferde kartınıza yansıtılacak olup 5’e bölünmeyecektir.

Kampanyaya sadece Bonus Card ve Money Visa Card’lar dahildir.

Kartınızla tek seferde peşin yaptığınız bir alışverişi 5’ten daha fazla taksite bölemezsiniz.

Sonradan 5 taksite bölmek istediğiniz peşin alışverişin dönem içinde olması gerekmektedir. Ekstreniz kesildikten sonra ekstrenizde bulunan bir işlem için 5 taksit kampanyasından yararlanamazsınız.

Kampanyaya Flexi Card ve Ticari Kartlar dahil değildir. Bu kartlarla yapılan taksitsiz alışverişler için SMS ile şifre gönderimi yapılmayacaktır.

Emeklilik, sigorta, fatura ödemeleri, mail order ve yurt dışında yapılan alışverişler ile taksitli alışverişler kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.