Bonus kart BP akaryakıt kampanyası 1 Ekim – 15 Kasım 2017

 • 30 Eylül 2017
Bonus kart BP akaryakıt kampanyası 1 Ekim – 15 Kasım 2017

Bonus kredi kartı sahipleri ÜYE BP akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 4 adet 100 TL ve üzeri harcamada 30 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanyaya 1 Ekim – 15 Kasım 2017 tarihleri arasında bonus flaş uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Sms ile başvurularda 25 TL hediye edilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya 1 Ekim 2017 – 15 Kasım 2017 tarihleri arasında Bonus üyesi Bp istasyonlarında geçerlidir.
Kampanyada yapılan 4 defa 100 TL ve üzeri işlemler 25 TL bonus / indirim kazanacaktır. Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 30 TL bonus kazanacaktır.
Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
Kampanya müşteri bazındadır SMS ile katılanlar en fazla 25TL bonus/indirim, Bonus Flaş ile katılanlar en fazla 30TL bonus/indirim kazanabilir.
Kazanılan bonus,20 Kasım – 2 Aralık2017 tarihleri arasında Bonus üyesi Bp istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır. 2 Aralik 2017 sonrası kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları,20 Kasım – 2 Aralık2017 tarihleri arasında Bonus üyesi Bp istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
Kampanyaya Bonus, Flexi, Money , Paracard, diğer banka Bonus kartları (PTT Bonus Hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.
Miles&Smiles Kredi kartları, Deniz Bonus Business, Teb Bonus Business, ING Bonus Business ve Burgan Bonus Business, taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Bonusnet bankalarına ilişkin ticari ve bireysel kart katılım bilgilerine detaylı olarak bonus.com.tr’den ulaşabilirsiniz.
Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olanlar, ilgili tüm kartlarıyla dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından başvuru yapmalıdır.
BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “BP” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla Bp istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilir
Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için EVET Böyle yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir veya BonusFlaş üzerinden katılmalıdır ve bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL dir.
Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 30 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler.
Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS’undan geçmelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. NEW HORİZONS dedi ki:

  ya bu bonus ta iyice cimriye bağladı;( insan hiç olmazsa bir 50tl olmadı bari 40lira verde ayağımızı kesme…

 2. NEW HORİZONS dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ve Nesrin hanım, yeni dönem akaryakıt kampanyaları açıklanıyor; bu açıklanan kampanyalardan anladığım kadarı ile bankalar yavaş yavaş ödül miktarını kuşa döndürüyor maalesef…

  world kart totlde 4*100tl ye 50tl linki;

  Axess opet te 4*100tl ye 40tl, linki;

  İşbankası da anlaşmalı tüm akaryakıt istasyonlarında geçerli 4*100tl ye 40tl puan veriyor, linki;

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  NEW Horizons emeğiniz için teşekkürler kampanyalar yayınlandı.

BİR YORUM YAZ