Kampanya ve İndirim Haberleri

Bonus kart bp akaryakıt kampanyası 16 Ağustos-30 Eylül 2022

  • 17 Ağustos 2022
Bonus kart bp akaryakıt kampanyası 16 Ağustos-30 Eylül 2022

Bonus kredi kartına özel bp akaryakıt istasyonu kampanyasında üye istasyonlardan bonus poslarından farklı günlerde 200 lira ve üzeri 4 adet ödeme yaparak 50 tl değerinde bp bonus kazanabilirsiniz. Kampanyaya bonus flaştan 16 Ağustos-30 Eylül 2022 tarihleri arasında katılmalısınız.

Kazanılan bonus, 4 Ekim-4 Kasım 2022 tarihleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır.
4 Kasım 2022 tarihinden sonra kadar kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar.
Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 16 Ağustos-30 Eylül 2022 tarihleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarında akaryakıt ve/veya tarihleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarında yaptıkları harcamalarında SMS ile katılım için 40 TL indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
Garanti Bonus’lar, Flexi, Money, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, Şeker Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, Türkiye Finans Happy Businss Card, Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.
Paracard, ING Bonus Business,Şeker Bonus,Şeker Bonus Business,Alternatif Bonus Business ve TEB Bonus Business dahil değildir.
Shop&Fly kredi kartları, Miles&Smiles kredi kartları ,taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, BP Araçta ödeme dışında sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyanın geçerli olduğu istasyonları görmek için BonusFlaş uygulamasındaki “Nerede” butonuna tıklayabilirsiniz.
Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari tüzel kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “BP” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir. Katılım SMS’leri ilgili banka sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Kampanya kapsamında kazanılan bonus tutarı bilgisine ilgili kartla BP istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilir.
Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahipleri kampanyaya katılabilmeleri için, “EVET BP” yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini ekleyip 3340’a SMS göndermelidirler. (bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL’dir).
Garanti Bonus kartları, diğer banka Bonus kartları ve Money Bonus’la kampanyaya katılan müşteriler, Flexi Card’la da ayrıca katılarak, BonusFlaş üzerinden katılmaları durumunda en fazla 50 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler. Bunun dışında kampanyadan 1 defa yararlanılabilir.
Kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’undan geçmesi gerekmektedir.
Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir. Katılım SMS’leri Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bankada kayıtlı telefon numarasından gönderilen katılım SMS’inden sonraki işlemler dikkate alınır.
Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
Ayrıntılı bilgiye www.bonus.com.tr ve www.bp.com.tr’den ulaşılabilir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x