Bonus kart Damat ve Tween mağazalarında 50 TL bonus hediye

  • 05 Eylül 2016
Bonus kart Damat ve Tween mağazalarında 50 TL bonus hediye

Bonus kredi kartı sahipleri Damat, Ds Damat, Tween mağazalarından yapacakları 350 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanya bu ay 5-30 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya bonus flaş uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya Damat, D’S Damat ve Damat Tween mağazalarından Garanti bankası posundan tek seferde yapılan 350 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
  • Kazanılan Bonus’lar alışveriş anında kartınıza yansır ve 15 Ekim 2016 tarihine kadar sadece Damat, D’S Damat ve Damat Tween mağazalarında kullanılabilir. 15 Ekim 2016 itibariyle kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
  • Bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 50 TL Bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ