Bonus kart ile tatil harcamalarınıza 100 TL bonus kampanyası

  • 26 Eylül 2011
Bonus kart ile tatil harcamalarınıza 100 TL bonus kampanyası

Tatilini henüz yapmamış bonus kredi kartı sahiplerine özel kampanya ile 26 Eylül – 9 Ekim 2011 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan acentalardan tek seferde yapacağınız işlemlerde 100 TL Tatil Bonusu sizleri bekliyor kaçırmayın !

Kampanya Detayları:

  • Kampanya 26 Eylül – 9 Ekim 2011 tarihleri arasında Bonus Card’la kampanyaya dahil olan acentalardan tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanya kart bazındadır ve kampanya boyunca maksimum 100 TL BONUS kazanılacaktır.
  • Kampanyaya  Bonus, Money Visa, Flexi, ING Bonus, Şekerbank Bonus, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Türkiye Finans Happy Card dahildir.
  • Bonus Business,  Shop and Miles, Shop and Miles Business, American Express, American Express Business, Eurobank Tekfen Bonus, Sanal kartlar, Debit kartlar, Ekspress Limit işlemleri ve Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • İade ve iptaller dikkate alınacaktır.
  • Garanti Bankası kart sahipleri kampanyaya katılmak için TATİL yazıp 3340’a SMS göndermelidir. ING Bonus Card sahipleri TATİL yazıp 2205’e, Şekerbank Bonus Card sahipleri 7353’e, Türkiye Finans Happy Card Sahipleri 2442’e, DenizBank Bonus sahipleri 3280, TEB Bonus sahipleri 4766’a (Avea ve Vodefone için 0532-7524766) SMS göndermelidir. Flexi kartların kampanyaya katılabilmesi için EVET TATİL yazıp kartın son 6 hanesiyle 3340’a SMS attıktan sonra alışveriş yapması gerekmektedir.
  • Kampanyadan faydalanılabilmesi için işlemin Garanti Bankası Pos’undan geçmesi gerekmektedir.
  • Kampanyada kazanılan Bonuslar 5 Kasım 2011 Tarihinde yüklenecek olup 13 Kasım 2011 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  • Kampanya katılım SMS’lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonlarından gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
  • Kampanyaya katılan turizm acenteleri ve oteller: Jolly Tur, ETS tur, Setur, Anı Tur, Touristica, Gezisitesi, Tatil.com, Bamtur, Tatilsepeti.com, Club Med, Kaya Hotels & Resorts, MNG, Odeon Tours, Pronto Tur, Cafe Tur VIP Tur, YKM Turizm, Garanti Uçuş Hattı, Lady Travel, Çeşme Sheraton, Kappa Tur.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.