Kampanya ve İndirim Haberleri

Bonus kart Petrol ofisi kampanyası 4×100’e 35 TL hediye 16 Şubat – 31 Mart

  • 16 Şubat 2016
Bonus kart Petrol ofisi kampanyası 4×100’e 35 TL hediye 16 Şubat – 31 Mart

Bonus kredi kartı sahipleri bonus üyesi Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından yapacağınız tek seferde ve farklı günlerde 4 adet 100 TL ve üzeri alışverişte 35 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanya katılımı bonus flaş ile yapıldığında 35 TL kazanılacaktır, bunun dışındaki başvurularda 30 TL hediye edilecektir.

Kampanya 16 Şubat – 31 Mart 2016 tarihleri arasında arasında geçerlidir.

-Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.

-Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri SMS kanalı ile kampanyaya katılması durumunda en fazla 30 TL bonus/indirim, BonusFlaş kanalı ile kampanyaya katılması durumunda 35 TL bonus kazanabilir.

-Kazanılan bonus, 6-16 Nisan 2016 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır. 16 Nisan 2016’ya kadar kullanılmayan bonus, 17 Nisan 2016 tarihinde geri alınacaktır.

-Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 6-16 Nisan 2016 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.

-Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Bonus, Paracard, diğer banka Bonus kartları (Burganbank ve PTT Bonus hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.

-Miles&Smiles Kredi kartları, taksitli işlemler, vadeli taksit, Positive Card, Ödegeç işlemleri, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

-Bonusnet bankalarına ilişkin ticari ve bireysel kart katılım bilgilerine detaylı olarak bonus.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

-Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “POAS” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, Tekstilbank Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus ve PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.

-Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla Petrol Ofisi istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilir.

-Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için EVET POAS yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 2,99 TL dir.

-Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Visa ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 35 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler.

-Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.

-İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS’undan geçmelidir.

-Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

-Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ