Bonus kart Turizm harcamalarınıza %10 indirim fırsatı

  • 28 Şubat 2011
Bonus kart Turizm harcamalarınıza %10 indirim fırsatı

Bonus kredi kartı sahipleri şubat ayı sonuna kadar aşağıda belirtilen turizm şirketlerinden tek seferde yapılan 1.500 TL ve üzeri peşin ve taksitli işlemlerde Bonus’a özel %10 indirim fırsatı kazanıyor.Tatilinizi şimdiden planlayın kazançlı çıkın.

Kampanya Detayları:

* Kampanya 26 – 28 Şubat 2011 tarihleri arasında Bonus Card�la kampanyaya dahil olan acentalardan tek seferde yapılan 1.500 TL ve üzeri peşin ve taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanya kart bazındadır ve kampanya boyunca maksimum 200 TL indirim kazanılacaktır.
* Garanti Bankası kart sahipleri kampanyaya katılmak için TATIL yazıp 3340�a SMS göndermelidir. ING Bonus Card sahipleri TATIL yazıp 2205�e; Şekerbank Bonus Card sahipleri 1953�e, Türkiye Finans Happy Card Sahipleri 2442�e, DenizBank Bonus sahipleri 3280, TEB Bonus sahipleri 4766(Avea ve Vodefone için 0532-7524766) SMS göndermelidir. Flexi Card�ların kampanyaya katılabilmesi için EVET TATIL yazıp kartın son 6 hanesiyle 3340�a SMS attıktan sonra alışveriş yapması gerekmektedir.
* Kampanyaya ; Bonus, Money Visa, Bonus Business, Flexi, ING Bonus, Şekerbank Bonus, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Türkiye Finans Happy Card dahildir.
* Shop&Miles, Shop&Miles Business, American Express, American Express Business, Eurobank Tekfen Bonus, sanal kartlar, debit kartlar, Ekspress Limit işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
* İade ve iptaller dikkate alınacaktır.
* Kampanyadan faydalanılabilmesi için işlemin Garanti Bankası Pos�undan geçmesi gerekmektedir.
* Kampanya katılım SMS�lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonlarından gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
* Kazanalıan indirim 14 Mart 2011 tarihinden sonraki ekstrlere yansıtılacaktır.

Kampanya ya dahil olan firmalar;
Pronto Tur
Club Jollytur
ETS tur
Setur
Touristica
DidimTur
Gezisitesi.com
Cafe Tur
Tatil.com
Bamtur
Hey Travel
MNG Turizm
Odeon Turizm
Tatilsepeti
VIP Turizm
YKM Turizm
Garanti Uçuş Hattı
Anı Tur
Işıl Tur
Lady Travel
Club Magic Life
Cornelia
Kaya Tourism
Martı Hotels
Club Med
Sueno Tur
Tatilbudur.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.