Bonus Kredi Kartı ile Fatura ödeme talimatı verme fırsatı

  • 02 Aralık 2010
Bonus Kredi Kartı ile Fatura ödeme talimatı verme fırsatı

1 Aralık 2010 – 31 Ocak 2011 tarihleri arasında bütün cep telefonu veya sabit hat telefon faturasına Garanti Bankası Şubeleri, Garanti Internet Şubesi, Paramatikler, 444 0 333 Alo Garanti kanallarıyla, Bonus, Money, Flexi, American Express ve Shop&Miles kartlarıyla otomatik ödeme talimatı veya Garanti İnternet Şubesi kanalıyla düzenli TL yükleme talimatı veren müşteriler, talimat verdikleri karta göre değişecek şekilde ödül/indirim/mil kazanacaklardır.

Kampanya Detayları:

  • 1 Aralık 2010 � 31 Ocak 2011 tarihleri arasında bütün cep telefonu veya sabit hat telefon faturasına Garanti Bankası Şubeleri, Garanti Internet Şubesi, Paramatikler, 444 0 333 Alo Garanti kanallarıyla, Bonus, Money, Flexi, American Express ve Shop&Miles kartlarıyla otomatik ödeme talimatı veya Garanti İnternet Şubesi kanalıyla düzenli TL yükleme talimatı veren müşteriler, talimat verdikleri karta göre değişecek şekilde ödül/indirim/mil kazanacaklardır.
  • Bonus, Money, Flexi Card için en fazla 30 TL bonus/değerinde ATAkulche, Shop&Miles MasterCard ve Shop&Miles American Express için en fazla 1500 mil ve American Express Card için ise en fazla 50 TL ile sınırlı olmak üzere,1 Aralık 2010 � 31 Ocak 2011 tarihleri arasında yapılan harcamalar için %10 indirim kazanılabilir.
  • 1 Aralık 2010 tarihi itibarıyla, otomatik ödeme talimatı olmayan faturalar için verilen talimatlar kampanya kapsamındadır. İlgili faturası için talimatı olan ve/veya mevcut fatura talimatını iptal ederek tekrar aynı fatura için talimat veren müşteriler kampanyadan yararlanamayacaklardır.
  • 30 Haziran 2011 tarihine kadar kampanya süresince verilen talimatların iptal edilmesi durumunda kampanyadan kazanılan 30 TL bonus/değerinde ATAkulche geri alınacak veya karta borç geçilecek. Shop&Miles kartlarda 60 TL, American Express kartlarda kazanılan indirim kadar karta borç geçilecektir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan ödüller Şubat ayının ilk haftasında kartlara yüklenecektir.
  • Kampanyadan sadece kredi kartlarından verilen otomatik ödeme talimatları için geçerlidir, yapılan manuel ödemeler kampanyaya dahil değildir.
  • Verilen otomatik ödeme talimatları karta alışveriş olarak yansıyacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.