Bonus Kredi Kartı ile Fatura ödeme talimatı verme fırsatı

  • 02 Aralık 2010
Bonus Kredi Kartı ile Fatura ödeme talimatı verme fırsatı

1 Aralık 2010 – 31 Ocak 2011 tarihleri arasında bütün cep telefonu veya sabit hat telefon faturasına Garanti Bankası Şubeleri, Garanti Internet Şubesi, Paramatikler, 444 0 333 Alo Garanti kanallarıyla, Bonus, Money, Flexi, American Express ve Shop&Miles kartlarıyla otomatik ödeme talimatı veya Garanti İnternet Şubesi kanalıyla düzenli TL yükleme talimatı veren müşteriler, talimat verdikleri karta göre değişecek şekilde ödül/indirim/mil kazanacaklardır.

Kampanya Detayları:

  • 1 Aralık 2010 � 31 Ocak 2011 tarihleri arasında bütün cep telefonu veya sabit hat telefon faturasına Garanti Bankası Şubeleri, Garanti Internet Şubesi, Paramatikler, 444 0 333 Alo Garanti kanallarıyla, Bonus, Money, Flexi, American Express ve Shop&Miles kartlarıyla otomatik ödeme talimatı veya Garanti İnternet Şubesi kanalıyla düzenli TL yükleme talimatı veren müşteriler, talimat verdikleri karta göre değişecek şekilde ödül/indirim/mil kazanacaklardır.
  • Bonus, Money, Flexi Card için en fazla 30 TL bonus/değerinde ATAkulche, Shop&Miles MasterCard ve Shop&Miles American Express için en fazla 1500 mil ve American Express Card için ise en fazla 50 TL ile sınırlı olmak üzere,1 Aralık 2010 � 31 Ocak 2011 tarihleri arasında yapılan harcamalar için %10 indirim kazanılabilir.
  • 1 Aralık 2010 tarihi itibarıyla, otomatik ödeme talimatı olmayan faturalar için verilen talimatlar kampanya kapsamındadır. İlgili faturası için talimatı olan ve/veya mevcut fatura talimatını iptal ederek tekrar aynı fatura için talimat veren müşteriler kampanyadan yararlanamayacaklardır.
  • 30 Haziran 2011 tarihine kadar kampanya süresince verilen talimatların iptal edilmesi durumunda kampanyadan kazanılan 30 TL bonus/değerinde ATAkulche geri alınacak veya karta borç geçilecek. Shop&Miles kartlarda 60 TL, American Express kartlarda kazanılan indirim kadar karta borç geçilecektir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan ödüller Şubat ayının ilk haftasında kartlara yüklenecektir.
  • Kampanyadan sadece kredi kartlarından verilen otomatik ödeme talimatları için geçerlidir, yapılan manuel ödemeler kampanyaya dahil değildir.
  • Verilen otomatik ödeme talimatları karta alışveriş olarak yansıyacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ