Bonus kredi kartı Petrol ofisi akaryakıt kampanyası 1 Nisan – 15 Mayıs 2024

  • 02 Nisan 2024
Bonus kredi kartı Petrol ofisi akaryakıt kampanyası 1 Nisan – 15 Mayıs 2024

Bonus kredi kartınızla Petrol ofisi akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacağınız 700₺ ve üzeri 4 adet alışverişte 180₺ bonus kazanacaksınız. Ödemeleri mobil ve qr ile yaparak ekstra 10₺ kazanabilirsiniz. Kampanyaya bonus flaştan 1 Nisan – 15 Mayıs 2024 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Ödemeler garanti posundan yapılmalıdır.

Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 700 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 190 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 180 TL bonus kazanabilirsiniz.
Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 700 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir.
Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 700 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
Kampanya müşteri bazındadır. SMS ile katılanlar en fazla 180 TL bonus/indirim, BonusFlaş ile katılanlar en fazla 190 TL bonus kazanabilir.
BonusFlaş uygulaması üzerinden mobil ödeme veya QR kod okutularak yapan kart sahipleri ekstra 10 TL bonus kazanarak toplam 200 TL’ye kadar bonus kazanabileceklerdir.
Kampanyanın geçerli olduğu istasyonları görmek için BonusFlaş uygulamasındaki “Nerede” butonuna tıklayabilirsiniz.
Kampanya Tarihleri
Kampanya 1 Nisan – 15 Mayıs 2024 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında geçerlidir.
Kazanılan bonus’lar, 20 Mayıs-20 Haziran 2024 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır.
Petrol Ofisi Bonus Kampanyası kapsamında, bonus kazanılması ve kazanılan bonus’ların harcanması yalnızca kampanyanın yazılım altyapısını destekleyen marka/model yazarkasa POS cihazlarından ve Garanti BBVA üye işyerlerinden yapılacak akaryakıt harcamalarında geçerli olacaktır.
21 Haziran 2024 tarihinden sonra kullanılmayan bonus’lar geri alınacaktır.
Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 1 Nisan-15 Mayıs 2024 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yaptıkları kartların bir sonraki ekstresine yansıtılacaktır.
Kampanya Katılımı
İlk harcamadan önce, BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL”ın tıklanması ya da “POAS” yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x