Bonus kredi kartı Total akaryakıt kampanyası 16 Kasım-31 Aralık 2023

  • 21 Kasım 2023
Bonus kredi kartı Total akaryakıt kampanyası 16 Kasım-31 Aralık 2023

Bonus kredi kartına özel Total akaryakıt kampanyası kapsamında ÜYE istasyonlardan farklı günlerde yapacağınız 500₺ ve üzeri 4 adet harcamada 140₺ bonus kazanabilirsiniz. Kampanyaya 16 Kasım-31 Aralık 2023 tarihleri arasında bonus flaştan katılmalısınız.

Kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’undan geçmesi gerekmektedir.

Kampanya 16 Kasım-31 Aralık 2023 tarihleri arasında Bonus üyesi TotalEnergies İstasyonlarında geçerlidir.
Kampanyada yapılan 4 defa 500 TL ve üzeri işlemler 130 TL bonus/indirim kazanacaktır. Kampanyaya BonusFlaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 140 TL bonus kazanacaktır.
Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir.
Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 500 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
Kampanya müşteri bazındadır. SMS ile katılanlar en fazla 130 TL bonus/indirim, BonusFlaş ile katılanlar en fazla 140 TL bonus kazanabilir.
Kazanılan bonus, 5 Ocak-5 Şubat 2024 tarihleri arasında Bonus üyesi TotalEnergies İstasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır.
5 Şubat 2024 tarihinden sonra kullanılmayan bonus’lar geri alınacaktır.
Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 16 Kasım-31 Aralık 2023 tarihleri arasında Bonus üyesi TotalEnergies İstasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
Garanti Bonus’lar, Flexi, Money, Paracard, diğer banka Bonus kartları (Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, Türkiye Finans Happy Business Card hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.
Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, Türkiye Finans, Happy Business Card dahil değildir.
FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Shop&Fly Kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, American Ekspress kredi kartları, Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanyanın geçerli olduğu istasyonları görmek için BonusFlaş uygulamasındaki “Nerede” butonuna tıklayabilirsiniz.
Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari tüzel kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartlarıyla BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılabilirler. Tüzel müşteriler şirket yetkilisi aracılığıyla kampanyaya katılabilirler.
Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “TOTAL” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Alternatifbank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x