Bonus mtv 2. taksit ödeme kampanyası Temmuz 2017

 • 01 Temmuz 2017
Bonus mtv 2. taksit ödeme kampanyası Temmuz 2017

Bonus kredi kartı sahipleri motorlu taşıtlar vergisi 2017 yılı 2. taksit ödemelerini Temmuz ayı içerisinde yapacak. Bonus mtv kampanyası kapsamında yapılacak ödemelerde 3 taksit kolaylığı yanında Vestel internet sitesinde birçok üründe %20’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

Bonus ile 1-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada vestel.com.tr ‘den yapacakları 4K SMART 43UB9100 43″ LED TV ve 4K SMART 55UB9100 55″ LED TV alışverişlerinde %10, FLORA INVERTER 9 A++ ve FLORA INVERTER 12 A++ klima alışverişlerinde %20 indirim kodu kazanacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

BonusFlaş’ta Ödemeler menüsünde yer alan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme adımından plaka bilgisini girerek, seçeceğiniz kart ile taksit seçiminizi de yaparak ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr‘den GarantiPay ile ödenmesi durumunda da 3 taksit fırsatı sunulacaktır. GarantiPay ile ödeme seçimi yapıldığında BonusFlaş’a gönderilen işleme ait bir bildirimden ya da “Ödemeler” bölümünden GarantiPay seçimi yapılarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ödeme gerçekleştirilebilir.
Kampanyadan Garanti Bonus’lar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, American Express Business, Burgan Bonus, Şekerbank Bonus, Şeker Bonus ticari kart, ING Bonus, ING Bonus ticari kart, ABank Bonus, ABank Bonus ticari kart, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus ticari kart sahipleri faydalanabilir.
Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
Gib.gov.tr’den ve garanti.com.tr’den ödemeler 3 taksitle yapılacaktır. Garanti İnternet’ten, Garanti Cep’ten, 444 0 333 Alo Garanti’den ve BonusFlaş’tan yapılan ödemelerde ise tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır.
MTV borcunuzu SMS ile sorgulamak için “MTVSOR PLAKA NO” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. MTV borcunuzu SMS ile ödemek için “MTVÖDE KART SON 6 HANE PLAKA NO” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz.
MTV ödemelerini Garanti Cep, Garanti İnternet, garanti.com.tr, 444 0 333 Alo Garanti, BonusFlaş veya Garanti kredi kartları ile gib.gov.tr üzerinden yapan müşteriler vestel.com.tr ‘den yapacakları 4K SMART 43UB9100 43″ LED TV ve 4K SMART 55UB9100 55″ LED TV alışverişlerinde %10, FLORA INVERTER 9 A++ ve FLORA INVERTER 12 A++ klima alışverişlerinde %20 indirim kodu kazanacaktır. Kişiye özel üretilen kupon kodları, en geç 20 Ağustos 2017 tarihine kadar kullanılmalıdır. MTV ödemesini belirtilen kanallardan gerçekleştiren müşterilerimiz, kupon kodunu kullanmak için vestel.com.tr adresindeki sepet adımında “Promosyon Kodu” alanına SMS ile gönderilen kodun girilmesinin ardından indirimlerden faydalanabilir. Kampanyada 1 kişi en fazla 1 kupon kodu kazanabilir. Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar aktif edilmez. Kampanya vestel.com.tr’deki diğer indirim ve kampanyalarla birlikte birleştirilemez. Kupon kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez. Vestel ve Garanti Bankası gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. Ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi Garanti Bankası sorumluluğunda değildir. Kampanyanın geçerli olduğu 4K SMART 55UB9100 55″ LED TV ürününe https://www.vestel.com.tr/vestel-4k-smart-55ub9100-140-ekran-led-tv , 4K SMART 43UB9100 43″ LED TV ürününe https://www.vestel.com.tr/vestel-4k-smart-43ub9100-109-ekran-led-tv , FLORA INVERTER 9 A++ KLİMA ürününe https://www.vestel.com.tr/vestel-flora-inverter-9-a++ ve FLORA INVERTER 12 A++ KLİMA ürününe https://www.vestel.com.tr/vestel-flora-inverter-12-a++ linkinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. NEW HORİZONS dedi ki:

  Nesrin hanım merhaba, world kart BP DE KAMPANYA BAŞLATMIŞ,
  4 SEFER 100 TL AKARYAKIT ALIMINA CÜZDAN İLE KATILIMA 50TL PUAN VERİYOR, AYRICA MTV KAMPANYASIDA MEVCUT
  LİNKİ; worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/bp/s-26/c-6983

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  NEW HORİZONS ekledim teşekkürler.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.