Bonus mtv 2024 kampanyası

  • 07 Ocak 2024
Bonus mtv 2024 kampanyası

Bonus kredi kartı 2024 yılının ilk dönemine özel mtv kampanyasında 3 taksit kolaylığı sunuyor. Bonus kredi kartınızla gib.gov.tr üzerinden yapılacak 50₺ ve üzeri mtv ödemeleri ücretsiz olarak 3 taksite bölünecektir. Buna kampanya denirmi bilinmez ama enpara 6 taksit yapıyor. Axess her ay zaten tek çekimi 3’e bölüyor. Bonus kampanya olsun diye yapmış mtv duyurusunu.

Kampanya 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya 31 Ocak’a kadar yurt içinde, Garanti BBVA kredi kartlarınız ile yapacağınız peşin alışverişlerde geçerlidir.
Kampanya Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için geçerlidir.
BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Bankacalığı, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ve Garanti BBVA ATM’lerinden yapılan ödemelerde tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır.
Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi ivd.gib.gov.tr’den yapılan ödemelerde, kampanyaya sadece SMS ile bilgilendirilen müşterilerimiz dahildir.
Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi ivd.gib.gov.tr’den yapılan ödemelerde, kampanyaya günlük 3 işlem için geçerlidir. 50 TL – 200.000 TL arası peşin harcamalarınıza ücretsiz 3 taksit fırsatı için MTV2 yazıp harcamanızdan sonra kayıtlı cep telefonu numaranıza gelen SMS’te yer alan şifre ile 3340’a geri dönüş yapmanız gerekmektedir. Örnek : MTV2 SIFRE
Kampanyadan Garanti BBVA Bonus’lar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Shop&Fly, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Business, Dragon Bonus Business, Bonus Business American Express, Shop&Fly Business, Shop&Fly Business American Express, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, American Express Business ve Troy Logolu Garanti BBVA kredi kart sahipleri yararlanabilir.
Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
Taksitlendirme işlemi ödeme gerçekleştirildikten bir gün sonra otomatik olarak gerçekleşecektir.
İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise kampanyadan yararlanılamaz.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x