Bonus mtv kampanyası 2016 Ocak

  • 01 Ocak 2016
Bonus mtv kampanyası 2016 Ocak

Bonus kredi kartı sahipleri 2016 yılı Mtv 1. taksit ödemelerini Ocak ayı süresince 3 taksitle ödeyebilecek. Kampanya kapsamında 1-31 Ocak 2016 tarihleri arasında gib.gov.tr adresinden veya internet şubelerinden mtv ve diğer vergi ödemelerinizi 3 taksitle yapabileceksiniz.

Garanti bonus mtv Ocak kampanyasında ayrıca Euromaster’da Mobil 1 ürünleri yağ değişimi 150 TL yerine 99 TL ve 4 lastiğe Nitrojen Gazı Dolumu ücretsiz, Sonax Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Korumada %50 ya da Sonax Uygulama Hizmetleri Fiyat listesinde yer alan hizmet başlıklarında %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyadan Garanti Bonuslar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Bonus AMEX, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, Amex Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kart, Şekerbank Bonus, Şeker Bonus ticari kart, ING Bonus, ING Pegasus, ING ‘Bonus ticari kart, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus ticari kart sahipleri faydalanabilir.

  • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
  • Gib.gov.tr’den ve garanti.com.tr’den ödemeler 3 taksitle yapılacaktır. Garanti internet şube, Garanti cep şube ve 444 0 333 Alo Garanti’den yapılan ödemelerde ise tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır.
  • Motorlu Taşıtlar Vergisini Garanti Bankası kredi kartı ile www.gib.gov.tr ‘üzerinden ödeyen müşterilere;Euromaster’ da Mobil 1 ürünleri yağ değişimi 150 TL yerine 99 TL ve 4 lastiğe Nitrojen Gazı Dolumu ücretsiz olacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için, ödeme dekontunun Euromaster Servis Noktası’ na gösterilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılan Euromaster Servis Noktası listesine www.euromaster.com.tr’den ulaşılabilir.
  • MTV borcunuzu SMS ile sorgulamak için MTVSOR PLAKA NO yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. MTV borcunuzu SMS ile ödemek için MTVÖDE KART SON 6 PLAKA NO” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz.
  • Sonax Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Korumada %50 ya da Sonax Uygulama Hizmetleri Fiyat listesinde yer alan hizmet başlıklarında %20 indirim kazanacaktır.
  • Bu iki kampanyamızda sunulan indirim aynı anda/birleştirilerek kullanılamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için Garanti Bankası kartları ile www.gib.gov.tr ‘den yapılan MTV ödeme dekontunun SONAX Uygulama Merkezlerinde ibraz edilmesi gerekmektedir. Tüm ürün ve hizmetlerin uygulama ve lojistiğinden Sonax işletmeleri sorumludur. Kampanya binek araçları içermektedir, Long (SUV – Panelvan – Minibüs – E Sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat %20 artırılarak uygulanır. Kampanya var olan başka bir Sonax kampanyası birleştirilip kullanılamaz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ