Bonus turizm harcamalarınıza 50 TL bonus fırsatı

  • 01 Ağustos 2011
Bonus turizm harcamalarınıza 50 TL bonus fırsatı

Bonus kredi kartı sahipleri 1 – 7 Ağustos 2011 tarihleri arasında  kampanyaya dahil olan acentalardan tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri peşin ve taksitli işlemlerde 50 TL Bonus kazanıyor fırsatı kaçırmayın !

Kampanya detayları:

  • Kampanya  1 – 7 Ağustos 2011 tarihleri arasında Bonus Card’la kampanyaya dahil olan acentalardan tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri peşin ve taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanya kart bazındadır ve kampanya boyunca maksimum 50 TL BONUS kazanılacaktır.
  • Kampanyaya; Bonus, Money Visa, Flexi, ING Bonus, Şekerbank Bonus, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Türkiye Finans Happy Card dahildir.
  • Garanti Bankası kart sahipleri kampanyaya katılmak için TATİL yazıp 3340’a SMS göndermelidir. ING Bonus Card sahipleri TATİL yazıp 2205’e, Şekerbank Bonus Card sahipleri 7353’e, Türkiye Finans Happy Card Sahipleri 2442’e, DenizBank Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4766’a (Avea ve Vodefone için 0532-7524766) SMS göndermelidir.
  • Flexi kartların kampanyaya katılabilmesi için EVET TATİL yazıp kartın son 6 hanesiyle 3340’a SMS attıktan sonra alışveriş yapması gerekmektedir.
  • Bonus Business, Shop and Miles, Shop and Miles Business, American Express, American Express Business, Eurobank Tekfen Bonus, Sanal kartlar, Debit kartlar, Ekspress Limit işlemleri ve Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir. İade ve iptaller dikkate alınacaktır.
  • Kampanyadan faydalanılabilmesi için işlemin Garanti Bankası Pos’undan geçmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan Cep telefonlarından gönderilmesi gerekmektedir.
  • Kampanyada kazanılan bonuslar 23 Ağustos 2011 tarihinde yüklenecek olup 12 Eylül 2011 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  • Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Kampanyaya dahil olan firmalar;

Jolly Tur, ETS Tur, Setur, Anı Tur, Touristica, Gezisitesi, Tatil.com, Bamtur, Tatilsepeti.com, ClubMed, KayaHotels & Resorts, MNG, Odeon Tours, Pronto Tur, Cafe Tur, VIP Tur, YKM Turizm, Garanti Uçuş Hattı, Lady Travel, Çesme Sheraton, Kappa Tur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.