Bonus yılbaşı kampanyası ile 100 TL 5 harcamaya 100 TL bonus

 • 14 Aralık 2011
Bonus yılbaşı kampanyası ile 100 TL 5 harcamaya 100 TL bonus

2012 yılbaşı hediyeniz bonustan geliyor.Yılbaşı kampanyası kapsamında Bonus ile  farklı günlerde 100 TL üzeri 5 harcama yapın; 100 TL Yılbaşı bonusunu kapın.Kampanya için son gün 31 Aralık.

Bonusla 31 Aralık 2011 tarihine kadar Bonus üye işyerlerinden, farklı günlerde ve tek seferde 100 TL ve üzeri 5 alışveriş yap, 2 – 5 Ocak 2012 tarihleri arasında “ISTIYORUM”yazıp, 3340‘a sms gönder 100 TL Bonus Kartına yüklensin.

Kampanya Detayı :

 • 14 – 31 Aralık 2011 tarihleri arasında Bonus üye işyerlerinden, farklı günlerde ve tek seferde 5 defa 100 TL ve üzeri harcama yapılmalıdır.
 • Kampanya bonusunu yükletmek için, 2 – 5 Ocak 2012 tarihleri arasında “ISTIYORUM”yazıp, 3340‘a sms gönderilmelidir.
 • Kampanya kart bazındadır, her kart en fazla 100TL bonus kazanabilir. Kazanılan bonus, 11 – 18 Ocak 2012 arası aynı kartla kullanılabilir.
 • Kullanılmayan bonus, geri alınacaktır.
 • Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
 • Taksitli ve tek çekim işlemler kampanyaya dahildir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Visa, Flexi, Paracard, Deniz Bonus, TEB Bonus, ŞekerBonus, INGBonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus dahildir.
 • Ticari Kartlar, Altın Bonus, Shop&Miles, American Express, sanal kartlar, Ekspres Limit işlemler, bonus kullanımları, sanal pos ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kuyumcu, sigorta sektöründe yapılan harcamalar, fatura ve otomatik ödemeler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 • İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS`undan geçmelidir.
 • Kampanyada gönderilen sms`ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Smsler, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
 • Kampanyaya katılım için DenizBonus sahipleri 3280`e, ŞekerBonus sahipleri 7353`e, INGBonus sahipleri 2205`e, Türkiye Finans Happy Card Sahipleri 2442`e, TEBBonus sahipleri Turkcell için 4766`ya, Avea ve Vodafone için 05327524766`ya sms göndermelidir. Eurobank Tekfen Bonus sahipleri için sms katılımı gerekmemektedir.
 • Flexi sahipleri katılmak için 2-5 Ocak 2012 arasında EVET İSTİYORUM yazıp kartlarının son 6 hanesi ile 3340`a göndermelidir. Flexi için kampanya katılım ücreti 1,99TL`dir. Kampanya katılımı iptali için 2-5 Ocak 2012 arasında İPTAL İSTİYORUM yazıp kartlarının son 6 hanesi ile 3340`a göndermelidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Işın Yıldız Soydemir dedi ki:

  ING BONUS KART üyesiyim kampanyadan yararlanmak için aynı gün tek çekimde 100 tl olmasıgerektiği söyleniyor ancak aynı gün içinde ben 3ayrı iş yerinden alışveriş yaptım şimdi kampanyadan yararlanamayacakmıyım? Toplamda 150tltarafıma bilgi verirseniz memnun olurum

 2. ibrahim dedi ki:

  hayırrr yararlanamazsınn

  bonusu çok seviyorummmm

 3. osman topaloğlu dedi ki:

  olmaza değerli kardeşim olmaz

 4. CEM Şİmşek dedi ki:

  Migrosta yapılan alışverişler geçerli mi? bir de 31 aralık saat kaça kadar sürüyor kampanya?

 5. recep canboy dedi ki:

  taksitli alış veriş yaptıgım taktırdede bonus kazanacagımız yazılıyor ödeyecegımız taksit miktarı 100 tl altı oldugu için yararlana bılıyormuyuz cevap yazarsanız sevınırım şimdiden teşekkürler

 6. pelin dedi ki:

  yüz tl bonus kampanyası için telefonla defalarca iki beş ocak arası isityorum yazıp otuz kırka göndermeme rağmen hatalı anahtar sözcük bildirimi ile rededilmiştir detayın teleofn numarama sms ile gönderilmesini arz ederim

 7. Hasan Hüseyin Can dedi ki:

  İyi yıllar.Sayın görevliler hem kendi kartımile hem ek kartım ile (Raşit Can) adına oğlum kullanarak 5 şer adet 100 tl lik alışveriş yaparak yılbaşı kampanyasına katıldık ben 3340 ıstıyorum yazarak mesajımı gönderdim.Ek kartımdaki telefoda bana kayıtlı.ek kartım için tekrarmı mesaj çekmeliyim.Yahut tek mesaj ikimiz içinde geçerlimidir . Bilği verirseniz sevinirim.

 8. yusuf şahin dedi ki:

  100 tl yılbaşi bonusu için defelarca msj yollamama ragmen anhtar kelme hatalı diyor kaydımı yaptıaadım uygulamanın tlfon numarama sms ile göndeilmsini bilgilerinie arz ederim

 9. yasin çetin dedi ki:

  Sayın yetkili kampanya iyi güzelde 1.si mesaj sorunu 10 defa denedim .oldu fakat kampanyanın ne zaman başladığını mesajla bildiriyosunuz ama ne zaman sona ereceyini neden bildirmiyosunuz.Sabah telefonla müdürlüyü aradığımda karşıma çıkan kişi bana televizyon,gazete,çeşitli medya kuruluşlarından öğrenebilirdiz diye cap veriyor.BEN ŞAHSIM ADI KARTIMI İPTAL ETTİRECEYİM.

 10. mustafa dedi ki:

  defelarca 3340 mesaj gönderdim anahtar kelime hatalı mesajı geliyor insanları kandırıyorlar boşuna uğraşıyoruz.çok büyük ayıp.bi yolu varmı

BİR YORUM YAZ