Kampanya ve İndirim Haberleri

Colins bonus kart kampanyası 100 TL’ye 20 TL hediye

  • 05 Eylül 2016
Colins bonus kart kampanyası 100 TL’ye 20 TL hediye

Colins mağazalarından bonus kredi kartınızla yapacağınız 100 TL üzeri alışverişlerde 20 TL değerinde hediye bonus fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında 5-15 Eylül 2016 tarihleri arasında bonus flaş üzerinden kampanyaya katılarak bonus kazanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya Colin’s mağazalarından Garanti bankası posundan tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
  • 20 TL Colin’s Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus’lar 15 Eylül 2016 tarihine kadar sadece Colin’s mağazalarında kullanılabilir. 30 Eylül 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Colin’s firma POS’unda görüntülenebilecektir.
  • 20 TL Colin’s Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 20 TL Colin’s Bonus kazanabilir.
  • 20 TL Colin’s Bonus kampanyasına Garanti Bonus,Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi  Bonus Genç, Bonus Flexi dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 20 TL COLIN’S Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x