Kampanya ve İndirim Haberleri

Denizbank bonus Opet akaryakıt kampanyası 1 Temmuz – 15 Ağustos 2020

  • 08 Temmuz 2020
Denizbank bonus Opet akaryakıt kampanyası 1 Temmuz – 15 Ağustos 2020

Denizbank bonus kredi kartı ile Opet akaryakıt istasyonlarından yapacağınız 125 TL ve üzeri 4 adet ödemenizde 30 TL indirim fırsatı sizi bekliyor. Kampanyaya deniz kartım uygulamasından katılabilirsiniz. Kampanya 1 Temmuz – 15 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya 1 Temmuz – 15 Ağustos 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Opet istasyonlarında geçerlidir.
Kampanyaya SMS veya DenizKartım’la katılarak, müşteriler yapacakları 4 defa 125 TL ve üzeri işlemler için 30 TL indirim kazanacaktır.
Farklı günlerde ve tek seferde yapılan 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 125 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve SMS ya da DenizKartım ile katılanlar en fazla 30 TL indirim kazanabileceklerdir.
Müşteriler 21-30 Ağustos 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Opet istasyonlarında 5. kez yapılacak akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında indirim alacaklardır. 5. harcama için minimum harcama tutarı bulunmamaktadır.
Kampanyaya Bonus özellikli DenizBank Bireysel Kredi Kartları ve DenizBank Bonus Business kartlar dahildir.
DenizKartım ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
Net Kart kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya katılım için; harcamadan önce OPET yazıp 3280’e SMS göndermelidir ya da DenizKartım uygulamasından HEMEN KATIL butonu tıklanmalıdır.
Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
İşlemler mutlaka Bonus POS’undan geçmelidir.
Gönderilen SMS ler, DenizBank sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x