Galatasaray ve Fenerbahçe bonus kart kampanyası

  • 19 Ekim 2011
Galatasaray ve Fenerbahçe bonus kart kampanyası

Petrol Ofisi’nden GS ve FB Bonus Card sahiplerine özel kampanya ile 2 kat Positive Puan fırsatı sizleri bekliyor kaçırmayın !

Galatasaray Spor Kulübü ve Petrol Ofisi arasında devam eden işbirliği ile GS Bonus Card sahipleri 31 Aralık 2011’e kadar Petrol Ofisi istasyonlarında iki kat Positive Puan kazanıyorlar. Böylece hediye akaryakıta 2 kat hızlı ulaşıyorlar.

GS Bonus Card’la hediye puan kazanmak için seçilmiş istasyonların marketlerinde yer alan POS cihazlarına takılı kart okuyuculara, kart bir defaya mahsus olmak üzere okutularak sisteme üye olmak gerekmektedir. Kartı aktifleştirmek için aralarında birer boşluk bırakarak “Aktif 16 haneli taraftar numarası, ad ve soyad” yazıp 7627’ye kısa mesaj (SMS) olarak gönderilmesi gerekmektedir. Söz konusu işlem yapıldıktan sonra sisteme dahil olan Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak akaryakıt alışverişlerinde puan kazanmak için GS Bonus Card’ın alışveriş anında akaryakıt satış görevlisine ibraz edilerek pompa üstünde yer alan okuyuculara okutulmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.