Garanti Bonus Kumbara Çekiliş Kampanyası

 • 03 Haziran 2010
Garanti Bonus Kumbara Çekiliş Kampanyası

Kampanya süresince, T. Garanti Bankası A.Ş.’nin https://form.garanti.com.tr/form internet sitesindeki online forma ad, soyad, adres bilgilerini girerek T. Garanti Bankası A.Ş. Bonus Card (Kredi kartı) başvurusu yapan ve başvurusu onaylanmasıyla çekiliş hakkı kazanan; 1 kişiye 5.000,00 TL Bonus, 1 kişiye 2.500,00 TL Bonus, 1 kişiye 1.000,00 TL Bonus, 7 kişiye 250,00 TL Bonus, 85 kişiye 100,00 TL Bonus ikramiyesi verilecektir.

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI :

 • Bu kampanya, T. Garanti Bankası A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 28.05.2010 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/1241-5074 sayılı izni ile Deniz Ajans tarafından yürütülmektedir.
 • Kampanya süresince, T. Garanti Bankası A.Ş.’nin https://form.garanti.com.tr/form internet sitesindeki online forma ad, soyad, adres bilgilerini girerek T. Garanti Bankası A.Ş. Bonus Card (Kredi kartı) başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan (1 çekiliş hakkı) ve ayrıca ad, soyad, bilgileri ile e-posta adresini doğrulayarak ücretsiz üye olup,  tr.msn.com sitesindeki http://aktif.tr.msn.com/ , http://kadin.tr.msn.com/ , http://eglence.tr.msn.com/ , http://erkek.tr.msn.com/ isimli kampanyaya dahil alt sayfalara yerleştirilmiş makale ve fotoğraf galerisinde yer alan “Bonus 10.yıl” logolarını tıklayarak toplayan ve TC kimlik numarasını giren (her 50 logo için ilave 1 çekiliş hakkı), üyelik kaydını “windowslive.com”, “live.com”, “hotmail.com”, “msn.com” e-mail adresi ile yapan (ilave 5 çekiliş hakkı),  “hotmail.com.tr” e-mail adresi ile yapan (ilave 10 çekiliş hakkı) ve siteden kampanyaya arkadaşını davet eden (daveti kabul ederek https://form.garanti.com.tr/form internet sitesinden online form doldurularak yapılan ve başvurusu onaylanan her bir arkadaşı için ilave 10 çekiliş hakkı) aktif T. Garanti Bankası A.Ş. müşterilerine yönelik olarak yürütülecektir.
 • Bu kampanya kapsamında, kampanya dönemi sonunda 1 çekiliş yapılacaktır. Çekiliş ile;

  • 1 kişiye 5.000,00 TL Bonus,
  • 1 kişiye 2.500,00 TL Bonus,
  • 1 kişiye 1.000,00 TL Bonus,
  • 7 kişiye 250,00 TL Bonus,
  • 85 kişiye 100,00 TL Bonus ikramiyesi verilecektir.
 • Kazanılan ikramiyeler, kazananların Bonus Card’larına, T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından ikramiye tutarı kadar Bonus yüklenerek sunulacaktır. Kazanılan ikramiye, T.Garanti Bankası A.Ş. tüm Bonus Üye İşyerlerinde alışveriş amaçlı kullanılabilir. Kuyumcularda; altın, değerli taşlar gibi hediye alımlarında, döviz bürolarında; döviz alımlarında kullanılamaz, nakit çekim işlemi yapılamaz. Misli eşya alımlarında kullanılamaz. Yüklenen ikramiye Bonusların son kullanma tarihi 31.12.2010’dur.
 • Ayrıca, kampanya süresince, https://form.garanti.com.tr/form internet adresinden online form doldurularak yapılan ve başvurusu bankamızca onaylanan her bir yeni T. Garanti Bankası A.Ş. Bonus Card (Kredi kartı) başvurusu için kampanyaya başarı ile katılan ilk 49.900 kişiye 20,00 TL Bonus ve sonraki 100.000 kişiye 10,00 TL Bonus hediyeleri, kampanya sonunda verilecektir. Hediye Bonus sunumu ve kullanımı yukarıdaki şekilde yapılacaktır.
 • Çekiliş 03.08.2010 tarihinde saat 16:15’de, Beyoğlu 27. Noteri Bankalar, Şairziyapaşa Cad. Hidayet Han No:45 K:1 Karaköy – Beyoğlu İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 10.08.2010 tarihinde Posta Gazetesinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
 • İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi; 25.08.2010 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 09.09.2010 tarihine kadardır. İkramiye son kullanımı 31.12.2010 tarihine kadardır.
 • Kampanyaya 18 yaşından küçükler, T. Garanti Bankası A.Ş., 41? 29! ve Deniz Ajans çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Çekilişte, bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Kampanyaya daha önce Bonus Card sahibi olmayan, kampanya süresince ilk defa Bonus Card başvurusu yapan ve başvurusu T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından onaylanan kişiler katılabilir. Bir kişi, bir kere Bonus Card başvurusu yapabilir. İkramiye teslimi için çekiliş tarihi itibariyle aktif Bonus Card sahibi ve aktif Garanti Bankası müşterisi olmak bir önşarttır. Kampanyaya katılımlarda, T. Garanti Bankası A.Ş. kayıtlarındaki bilgiler esas alınacaktır. Müşteri bilgilerinin doğruluğu ve ispatı müşterilerin sorumluluğundadır.
 • Her türden e-mail adresi ile tr.msn.com üyelik kaydı ücretsiz yapılabilir. Makaleler ve fotoğraf galerileri yenilenecektir, eski makalaler ve fotoğraf galerileri üzerindeki logolar kaldırılacaktır. Bir logo aynı kişi tarafından en fazla bir kere tıklanabilir.
 • Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Onaylanan İlk 149.900 Bonus Card Başvurularına Bonus hediye uygulaması ve hediyeleri, MPİ izin kapsamı dışında uygulanmaktadır ve bu uygulamada bir kişi birden fazla hediye kazanamaz. Bir kişi, birer kez olmak koşulu ile hem çekilişten ikramiye hem de Onaylanan İlk 149.900 Bonus Card Başvurularına Bonus hediye uygulamasından hediye kazanabilir.
 • Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. tersine dedi ki:

  tam da bonus’a geçmeye karar verdiğim anda süper oldu bu eeejeıheuga

 2. naber dedi ki:

  bu kampanyayı, yılın kampanyası seçiyorum… :))

 3. ilyas dedi ki:

  kampanyaların en iyilerini garanti’nin yapiyor olması güzel diil mi.
  para dağıtan kampanyaı her zaman sevmişimdir :)
  http://kumbara.tr.msn.com/

 4. kabus dedi ki:

  merhaba. kampanyaya katildim. umarim bir şeyler kazanmisimdir.

BİR YORUM YAZ