Kampanya ve İndirim Haberleri

garanti Emeklilik 60 TL Bonus Hediyeli

  • 15 Haziran 2010

KAMPANYA TANIMI ve ÖZELLİKLERİ
“Prestige’i seç 60 TL Bonus veya 1.500 mil kazan” kampanyası 07.06.2010 – 11.07.2010 tarihleri arasında aşağıdaki koşulları sağlayan ve T. Garanti Bankası A.Ş. Bonus Kart ve Shop&Miles ile katkı payı ödemesi yapılan ve aşağıdaki koşulları sağlayan bireysel emeklilik sözleşmeleri kampanyadan faydalanacaktır.
1053, 1054, 1055 ve 1056 numaralı Bireysel Emeklilik Planlarından 07.06.2010-11.07.2010 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) yeni sözleşme akdedilmesi durumunda  veya EK-1’de belirtilen gruba bağlı bireysel emeklilik planlarından aylık 400 TL ve üzeri katkı payı ile yeni sözleşme akdedilmesi durumunda,
07.06.2010-11.07.2010 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.’deki mevcut sözleşmenin plan değişikliği ile 1053, 1054 ve 1055 numaralı Bireysel Emeklilik Planlarına aktarılması durumunda,
ilgili sözleşmeler için Bonus Kart ile yapılan katkı payı ödemelerinde 60 TL bonus, Shop&Miles ile yapılan ödemelerde 1.500 mil Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş. tarafından ödeme yapılan ilgili kredi kartlarına yatırılacaktır. Kampanya koşullarının detayı aşağıdaki gibidir.
YARARLANMA KOŞULLARI
Kampanya koşullarını sağlamış olan sözleşmelerde kampanyaya katılım tarihinden itibaren (kampanyaya katılım tarihi kampanya tarihleri içerisinde alınan ilk katkı payının provizyon tarihidir.) aşağıdaki koşulların gerçekleşmesi durumunda, kredi kartlarına yüklenen bonus ve mil tutarları ilgili kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.
6 ay içinde bireysel emeklilik sözleşmesinden erken çıkış, başka şirkete aktarım veya hesap birleştirme yapılması durumunda
Kampanyaya katılım tarihinden itibaren 6 aylık süre içinde taahhüt edilen katkı payı tutarının düşürülmesi veya ödeme aracının değiştirilmesi durumunda
Kampanyaya katılım tarihinden itibaren 6 aylık süre içinde 6 aylık taahhüt edilmiş katkı payı tutarının ödenmemiş olması suretiyle düzensiz yapılan ödemelerde.
T. Garanti Bankası Bonus Kart ile yapılan ödemeler sonrası kazanılan 60 TL bonus, Shop&Miles ile yapılan ödemeler sonrası hediye edilen 1.500 mil müşteri ekstresine borç olarak yansıtılacaktır. Borç yansıtma esnasında, Shop&Miles kartlar için, kartta yeterli mil bakiyesi olmaması durumunda her bir mil karşılığı 4 kuruş borç olarak müşteri ekstresine yansıtılacaktır.
Kampanya, T.Garanti Bankası Bonus, Money Card ve Shop&Miles kartları ile yapılan katkı payı ödemelerinde geçerlidir; Amex, Amex Business, Bonus Business, Shop&Miles Business, Flexi, Türkiye Finans Happy Card, Denizbank, TEB, Şekerbank, ING Bank Bonus Card’lar ile yapılan katkı payı ödemelerinde geçerli değildir.
Kampanyadan, kampanya dâhilinde satın alınan yeni sözleşme veya plan değişikliği yapan sözleşmenin ödemesini yapan asıl kart sahibi, bireysel müşteriler yararlanabilir, ek kart sahipleri kampanyadan yararlanamazlar.
Kampanyadan yararlanabilmek için yeni akdedilen veya plan değişikliği yapılan sözleşmeler için kredi kartından ilk katkı payı provizyonunun kampanya tarihleri arasında yukarıda belirtilen kredi kartları aracılığıyla alınması gerekmektedir.
Başlangıç kapitali olan planlardan yeni akdedilen veya plan değişikliği yapılan sözleşmeler için başlangıç kapitali provizyonunun kampanya tarihleri arasında yukarıda belirtilen kredi kartları aracılığıyla alınması gerekmektedir.
Kampanya dâhilinde aynı kişi tarafından akdedilen veya plan değişikliği yapılan birden fazla sözleşme için sadece bir sözleşme kampanyadan yararlanabilir. Aynı kredi kartı ile ödenen birden fazla sözleşme olduğu takdirde ancak bir adet sözleşme kampanyadan yararlanabilir.
Kampanya başvurularında, katılımcı ve katılımcı ad ve hesabına katkı payı ödeyen farklı kişiler olduğunda ödeme yapılan T. Garanti Bankası Bonus veya Shop&Miles kredi kartı kampanya şartlarını yerine getirdiğinde bonus veya mil puan ödemesi bu karta yapılacaktır.
EK-1’de belirtilen gruba bağlı bireysel emeklilik planlarından yeni akdedilen sözleşmelerde döviz cinsinden yapılan katkı payı ödemeleri ödemenin yapıldığı günün T.C. Merkez Bankası Döviz Efektif Satış kuru kullanılarak Türk Lirası’na çevrilecektir ve aylık 400 TL ve üzeri katkı payı ödemesi yapılan sözleşmeler kampanyadan yararlanacaktır.
Kampanya koşullarını sağlayan sözleşmeler için ilgili ödeme aracına bir kereye mahsus peşin olarak 60 TL bonus veya 1.500 mil, 28.07.2010 tarihinde yüklenecektir.
Kampanyaya dahil olan sözleşmeler için 28.08.2010 tarihine kadar harcanmayan bonusları geri alınır.
“Prestige’i seç 60 TL Bonus veya 1.500 mil kazan” kampanyası başka bir kampanya ile birleştirilemez.
Bu kampanyadan İşveren Grup Emeklilik sözleşmeleri ve Denizbank dağıtım kanalı üzerinden üretilen bireysel emeklilik sözleşmeleri kampanyadan yararlanamaz.
Kampanyadan yararlanabilmek için kredi kartının Telefon-Posta yoluyla alışveriş işlemine açık olması gerekmektedir.
Bu kampanya nedeniyle karta yüklenen Bonus tutarı, Bonus Plus veya Bonus Premium Kartına geçmek için son 12 ayda kazanılan bonus hesaplanırken dikkate alınmaz.
Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş., haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ