Garanti mobile girenlere hepsiburada 25 TL indirim kodu 2-23 Eylül 2020

  • 03 Eylül 2020
Garanti mobile girenlere hepsiburada 25 TL indirim kodu 2-23 Eylül 2020

Garanti bankası BBVA mobil uygulamaya girenlere özel hrpsiburada üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 25 TL indirim kodu alabilirsiniz. Kampanya kapsamında 2-23 Eylül 2020 tarihleri arasında mobil uygulamada kampanyalar altından kodunuzu alarak sepette hediye çeklerim bölümüne girerek indirimden yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
2-23 Eylül 2020 (bu tarihler dahil) tarihleri arasında Bireysel Garanti BBVA Mobil’e giriş yapan Bireysel müşterilerimiz,www.hepsiburada.com üzerinden veya Hepsiburada mobil uygulamasından tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri harcamalarda geçerli 25 TL indirim kazanacaklardır.
Müşterilerimiz indirim koduna, Garanti BBVA mobil uygulaması veya Garanti BBVA internet bankacılığı üzerinden görüntüleyebilecekleri “Kampanyalar” alanından ulaşabileceklerdir.
Kampanya, 10.000 kişi ile sınırlı olacaktır. Kullanım limiti dolduğunda kampanya durdurulacaktır.
Kampanya kapsamında müşterilere sağlanacak indirim kodları tek kullanımlık olup 30 Eylül 2020 saat 24:00’a kadar kullanılabilecektir.
Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin kampanya kodunuwww.hepsiburada.com ödeme ekranındaki “Çek/Promosyon kodu kullan” alanına girmeleri gerekmektedir. Kampanya kodunun kullanımı yalnızca kodu kullan alanının denendiği hesapta geçerlidir, farklı bir hesapta denendiğinde kod geçersiz olacaktır.
Kampanyadan tarafların anlaşacağı tutarda kişi yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya bitiş tarihi beklenmeksizin kampanya otomatik sona erecek ve yayından kaldırılacaktır.
Kampanya, altın alışverişi hariç 200 TL ve üzeri (KDV dahil ödeme kuponu, hediye çeki, kargo bedeli hariç)

Abonelik
Bildir

4 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
dr.emx
3 yıl önce

kullanan olduysa yardımcı olabilir mi? nasıl alacağız şifereyi

djyavuz
3 yıl önce

Garanti Uygulamas içinde ara bölümüne kampanya yaz ordan çıkıyor…

djyavuz
3 yıl önce

Garanti uygulama sı giriş sol köşe arama 🔎 kısmına kampanyalar tıkla daha sonra aşagıdaki Tüm kampanyalar tıkla kazandıklarınıza tıkla en aşagıdaki Tebrikler indirim kodu kazandınız tıkla ve daha daha sonrada indirim koduna tıkla bu kadar….

dr.emx
3 yıl önce

teşekkür ederim. n11 için 25 tl kupon niye gelmiyor diyordum meğer o da bu şekilde alınıyormuş.. boşa gitti

4
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x