Hepsiburada bonus kart kampanyası 16 – 30 Eylül 2018

 • 17 Eylül 2018
Hepsiburada bonus kart kampanyası 16 – 30 Eylül 2018
Bonus kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi Hepsiburada üzerinden yapacakları 500 TL üzeri harcamalarda 50 TL, 1000 TL üzeri harcamalarda 75 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanya 16 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında bonus flaş uygulaması üzerinden yapılacak başvurularda geçerli olacaktır.
Kazanılan bonuslar 15-25 Ekim 2018 tarihleri arasında kullanılabilecektir.
Kampanya Ayrıntıları
 • 16-30 Eylül tarihleri arasında Hepsiburada’dan tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus kampanyası yapılacaktır. Kampanyaya BonusFlaş’tan katılanlara 500-999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL bonus yüklenecektir.
 • Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalıdır. Kampanya şartlarında ilk katılım kanalı dikkate alınmaktadır. Kampanyaya ilk olarak SMS ile katılınması durumunda iptal edilerek BonusFlaş’tan tekrar katılım sağlanmamaktadır.
 • Kampanya koşullarına uygun harcama yapan ve SMS ile katılan müşterilere; “TEBRIKLER. HEPSIBURADA’DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 15-25 EKIM ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ. www.bonus.com.tr” şeklinde sms mesajı gidecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 75 TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari kartlar, ICBC Turkey Bonus, ICBC Bonus Ticari kartlar, ve PTT Bonus dahildir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından başvuru yapmalıdır.
 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 15-25 Ekim 2018 tarihleri arasında, bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 26 Ekim  2018 tarihinde geri alınacaktır.
 • Garanti Paracard, Türkiye Finans Happy Card, Şeker Bonus Ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartlar, TEB Bonus Ticari kartlar, ING Bonus Ticari Kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, debit kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
Abonelik
Bildir

8 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Anonim
5 yıl önce

ALTIN DAHİL Mİ BU KAMPANYAYA

Seckin
5 yıl önce

Dahil olsa ne olacak ki al sat zarar karı yok

Anonim
5 yıl önce

Altın alan varmı, bonus yükleniyormu

Mehmet
5 yıl önce

Aldık sıkıntı yok. Yalniz tek tasa bir kuş kurtarmaz kombo yap kar yap. Benim kart her ay 15 ‘ine kadar 40tl 15 inden sonra bir 40 tl harcamayı tutturursam kazanma hakkı veriyor. Bonusta her ay ayın 20 ‘sine kadar harcama kampanyasına katılmam. 2.ci harcama kampanyası gelince katılırım. 80 + 75 155 eder.

Selçuk
5 yıl önce

Nasıl yani anlamadım

Anonim
5 yıl önce

Kombo nasıl yapacanki, kişiye özel kampanya olursa mı

Mehmet
5 yıl önce

Aynen kişiye özel kampanya benim her ay 2 defa kışiye özel kampanya yapıyor. 80 yada 85 garantisi varr.

Anonim
5 yıl önce

Sarıkız hangi firmadan aldınız

8
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x