Hepsiburada’da 500 TL alışverişe 50 TL bonus kampanyası

  • 18 Mayıs 2011
Hepsiburada’da 500 TL alışverişe 50 TL bonus kampanyası

Hepsiburada sanal internet mağazasında Mayıs ayı sonuna kadar Bonus ile yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL Bonus kazanma fırsatı sizleri bekliyor.Kaçırmayın !

Kampanya Detayları:

  • Kampanya, 17 – 31 Mayıs 2011 tarihleri arasında hepsiburada.com’dan Bonus ile yapılan 500 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya tek çekim ve taksitli tüm işlemler dahildir. Ekspres limit işlemler ve bonus kullanımları dahil değildir.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir ve maximum 50 TL bonus kazanabilir.
  • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, aynı kart ile 6 Haziran tarihinden itibaren kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonus, 17 Haziran tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyaya Bonus Business Card, TEB, Şekerbank, ING, DenizBank Bonus,Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen dahildir. American Express, Shop&Miles, sanal kartlar ve debit kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi Card’ların kampanyaya dahil olabilmesi için EVET HEPSIBURADA yazıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a SMS gönderdikten sonra işlem yapması gerekmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ali dedi ki:

    bu kampanyada kazanmış olduğum bonus internetten baktığımda yüklenmiş olarak görünüyor ancak harcama yapılacağı zaman ortada yok. bir kere daha yaptılar bunu kampanyadan kazanılan bonus yüklendi kulladırmadılar (pos cihazında görünmüyor), daha sonra kullandırdılar bu sefer de hesaba borç kaydettiler. bu ne biçim banka bu ne biçim bir iş bu da mı aynı olacak. süre bitiminde yüklerler bende kullanırım sonra hesabıma borç olarak yansıtırlar. bunları şikeyet edebileceğimiz bir yer yok mu?

BİR YORUM YAZ