Kampanya ve İndirim Haberleri

İnci deri bonus kart kampanyası 300 TL’ye 40 TL bonus hediye

  • 04 Nisan 2018
İnci deri bonus kart kampanyası 300 TL’ye 40 TL bonus hediye

Bonus kredi kartı sahipleri İnci deri mağazalarından yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanya 2- 25 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya bonus flaş üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
40 TL İnci Bonus, 02 – 25 Nisan 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti posu üzerinden tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 40 TL İnci Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
40 TL İnci Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 40 TL İnci Bonus kazanabilir.
BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 40 TL İnci Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 40 TL İnci Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 40 TL İnci Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Kazanılan İnci Bonus’lar 30 Nisan 2018 tarihine kadar sadece İnci mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus’lar geri alınacaktır.
40 TL İnci Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 40 TL İnci Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde 40 TL İnci Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

5 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
AY
4 yıl önce

nesrin hanım eklerseniz bonus.com.tr/kampanyalar/bonus-market-bonus-kampanyasi

AY
4 yıl önce

nesrin hanım eklerseniz bonusdenizbank.com/denizbonus/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?t=t&campaignId=3459-3c299a12a635a529c1550bc85eec82e6&title=bahar+50+tl+bonus+ile+geliyor!

AY
4 yıl önce

ne demek… :=)

5
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x