İpekyol bonus kart kampanyası 1 – 26 Kasım 2018

 • 01 Kasım 2018
İpekyol bonus kart kampanyası 1 – 26 Kasım 2018
Bonus kredi kartı sahipleri İpekyol mağazalarından yapacakları 300 TL ve üzeri ödemelerinde 30 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanya 1 – 26 Kasım 2018 tarihleri arasında bonus flaş ile yapılan katılımlarda geçerli olacaktır.
Kampanya Ayrıntıları
 • 50 TL İpekyol Bonus kampanyası sadece BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak İpekyol mağazalarından 01- 26 Kasım 2018 tarihleri arasında tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri  tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL İpekyol Bonus kampanyasına “Hemen Katıl” butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 50 TL İpekyol  Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50 TL İpekyol Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50 TL İpekyol Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,  Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 50 TL İpekyol Bonus kazanabilir.
 • Kazanılan İpekyol Bonus”lar 30 Kasım 2018 tarihine kadar sadece İpekyol mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus”lar  01 Aralık 2018 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL İpekyol Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde 50 TL İpekyol Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x