İpekyol bonus kredi kartı kampanyası 3-31 Ekim 2022

  • 04 Ekim 2022
İpekyol bonus kredi kartı kampanyası 3-31 Ekim 2022

Bonus kredi karıtnızla İpekyol sitesinden yapacağınız 1500₺ ve üzeri alışverişlerde 150₺ değerinde bonus kazanacaksınız. Kampanyaya garantipay ile ödeme yaparak katılabilirsiniz.

GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
Alışveriş sepetinizi www.ipekyol.com.tr’de oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.
İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.
Kampanya 3-31 Ekim 2022 tarihleri arasında www.ipekyol.com.tr’de Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 1.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 150 TL bonus kazanabilir.
Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, sanal kartlar, Bonus Business,Paracard ve ek kartlar dahildir.
Kazanılan Bonus’lar 14 Kasım 2022 tarihinde kartınıza yansır ve 15 Kasım-15 Aralık 2022 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.
Kullanılmayan bonuslar 16 Aralık 2022 tarihinde geri alınacaktır.
İade ve iptaller kampanya dahilinde değildir.
Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA POS’larından geçmesi gerekmektedir.
FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x