Kampanya ve İndirim Haberleri

Kiğılıda bonusa özel 30 TL hediye kampanyası

  • 20 Ekim 2015
Kiğılıda bonusa özel 30 TL hediye kampanyası

Bonus kredi kartı sahipleri Kiğılı mağazaları ve online satış sitesinden yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL değerinde hediye bonus kazanıyor. Kampanya 16 Ekim – 1 Kasım 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

  • 30 TL Kiğılı Bonus kampanyası Kiğılı, Abdullah Kiğılı ve www.kiğılı.com.tr’den tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 30 TL Kiğılı Bonus kazanabilir.
  • Kampanyadan kazanılan Kiğılı Bonus’lar 01 Kasım 2015 tarihine kadar sadece kampanya dahilindeki sanal mağaza harici Kiğılı ve Abdullah Kiğılı mağazalarında kullanılabilir.
  • 30 TL Kiğılı Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabank Bonus,sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç sahipleri 30 TL Kiğılı Bonus kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sistemine kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET KİĞILI” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x