Matraş ayakkabı ve çanta 20 TL bonus hediye kampanyası 1-31 Ağustos

  • 02 Ağustos 2016
Matraş ayakkabı ve çanta 20 TL bonus hediye kampanyası 1-31 Ağustos

Bonus kredi kartı sahipleri Matraş deri mağazalarından yapacakları tüm alışverişlerde 20 TL bonus kazanacak. Kampanya kapsamında bu ay 1 – 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında ayakkabılar, çantalar, kemerler gibi yeni sezon 200 TL ve üzeri harcamalarda 20 TL matraşta geçerli bonus kazanacaksınız.

Alışveriş öncesi bonus flaş uygulaması üzerinden katılım başvurusu yapabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya Matraş mağazalarından Garanti bankası posundan tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
  • Kazanılan Bonus’lar 15 Eylül 2016 tarihine kadar sadece Matraş mağazalarında kullanılabilir. 15 Eylül 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
  • Bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 20 TL Matraş Bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.