Kampanya ve İndirim Haberleri

Media Markt bonus kredi kartı kampanyası 100 TL hediye 19-30 Nisan 2021

  • 20 Nisan 2021
Media Markt bonus kredi kartı kampanyası 100 TL hediye 19-30 Nisan 2021

Bonus kredi kartı sahipleri Media Markt internet sitesinden yapacakları 2000 TL ve üzeri ödemelerde 100 TL değerinde hediye bonus kazanacak. Kampanya 19-30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya bonus flaş uygulamasından katılabilirsiniz.

Kazanılan bonuslar BonusFlaş’ta 5 Mayıs 2021 tarihinden sonra takip edilebilir.

Kampanya Ayrıntıları
BonusFlaş’a özel kampanya 19-30 Nisan 2021 tarihleri arasında mediamarkt.com.tr’de Bonus kartlar ile tek seferde yapılan 2000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından ilgili kampanya için ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 100 TL bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 100 TL bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 100 TL bonus kampanyasına dahil olacaktır.
Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL bonus kazanabilir.
Fiziki mağazalarda yapılan işlemler kampanya kapsamı dışındadır.

İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilebilir.
Kampanyaya ek kartlar ve sanal kartlar dahildir.
Kampanyaya sadece Garanti BBVA kredi kartları için geçerlidir. Bonus, Bonus Bussines, Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Bonus American Express kredi kartları dahildir.
Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, Paracard ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kazanılan bonuslar 6 – 19 Mayıs 2021 tarihleri arasında tüm Garanti BBVA üye işyerlerinde kullanılabilmektedir.
Kullanılmayan bonuslar 20 Mayıs 2021 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyadan yararlanmak için alışverişlerin Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x