Metro market bonus kart kampanyası 7 – 19 Aralık 2018

 • 07 Aralık 2018
Metro market bonus kart kampanyası 7 – 19 Aralık 2018
Bonus karta özel Metro market kampanyası kapsamında 300 TL ve üzeri harcamalarınızda 30 TL bonus hediye edilecek. Kampanya 7 – 19 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Kampanya Ayrıntıları
 • 6-19 Aralık 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Metro Toptancı Marketler’de Bonus posundan tek seferde gerçekleştirilecek 300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL Bonus verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonu tıklanmalı veya METRO yazarak 3340’a SMS gönderilmelidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanıp tüm kampanya şartlarını yerine getirmesi halinde maksimum 30 TL Bonus kazanabilir.
 • SMS veya BonusFlaş kanalı ile kampanyaya katılması durumunda en fazla bir kanaldan en fazla 30 TL bonus kazanabilir.
 • Sms veya BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılmadan yapılan harcamalar kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
 • Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler işlemler dahildir. Kampanyaya ödül puan kullanımları, tütün/içki ürünü alışverişleri ve kontör alışverişleri kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılan Bonus sahiplerinin kendi kart bilgileri ile uygulamaya giriş yapmaları, SMS ile kampanyaya katılan kart sahiplerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • Kampanya dahilinde kazanılan Bonus’lar 24 – 30 Aralık 2018 tarihleri arasında kullanılabilir, kullanılmayan bonuslar geri alınır.
 • Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar kampanyaya dahil olacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları kampanyaya dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Business, Easy, Bonus Business American Express, Bonus Genç, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Denizbank Bonus Ticari kartlar, ICBC Turkey Bonus ticari kartları, Fibabanka Bonus ticari kartları dahildir.
 • Kampanyaya katılım için; ilk harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri METRO yazıp 3340’a, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye,  ABank Bonus sahipleri 4055’e, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, Deniz Bonus Business sahipleri 3280’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Kampanyaya diğer ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Money Bonus, Kontör ve sanal kartlar dahil değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  ıng bonus nasıl oluyor acaba

 2. AY dedi ki:

  çok emin değilim ancak ing nin mesaj katılım numarası 2205 olduğuna göre, bence METRO yazıp 2205e gönderirseniz sanırım kamp. katılabilirsiniz….

 3. Anonim dedi ki:

  bu 30 tl metroda geçerli kampaya detayında öle yazıyor

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.