Kampanya ve İndirim Haberleri

N11 bonus kart hediye puan kampanyası 16 Ekim – 15 Kasım 2021

  • 16 Ekim 2021
N11 bonus kart hediye puan kampanyası 16 Ekim – 15 Kasım 2021

Bonus kart ve N11.com işbirliğiyle düzenlenen yeni kampanyada N11 üzerinden garantipay ile yapacağınız 500 TL üzeri ödemelerde 50 TL, 1000 TL üzeri ödemelerde 75 TL n11 bonus hediye edilecek. Kazanılan bonuslar sadece n11 üzerinde geçerli olacaktır.

Kampanyaya bonus flaştan 16 Ekim – 15 Kasım 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç dahildir.
Garanti Paracard, Shop&Fly, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya dahilinde kazanılan n11 bonus, 1-15 Aralık 2021 tarihleri arasında, n11.com’da aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 16 Aralık 2021 tarihinde geri alınacaktır.
İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
“Yatırımlık Altın & Gümüş”, “Kontör, Simkart ve Hat”, “Toptan Satış”, “Uçak Bileti”, “Toplu Satış”, “Özel Satış” ve “Fırsat kategorileri hariç diğer tüm kategorilerden yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.
n11’in kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.
Garanti BBVA ve n11.com kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

2 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
AbdllhY
9 ay önce

Eklerseniz https://kampanyabul.org/kredi-karti-kampanyalari-firsatlari/bonus-kredi-karti/bonus-kart-market-kampanyasi-13-31-ekim-2021.html (Nesrin Hnm. sistemde yine sıkıntı var galiba her yorum sonunda bir dahaki seferi işaretleşeme rağmen isim ve emaili yine doldutmak zorunda kalıyorum)Saygılarla..

Emre
9 ay önce

Nesrin hanım sarıkız alımında puan veriyormu bilginiz varmı yada deneyen kimse oldumu

2
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x