N11 bonus kart kampanyası Kasım 2022

  • 04 Kasım 2022
N11 bonus kart kampanyası Kasım 2022

Bonus kredi kartı sahipleri N11 kampanyası kapsamınsa 750₺ üzeri ödemelerde 50₺, 1500₺ üzeri ödemelerde 100₺ değerinde n11 bonus kazanacak. Kampanyada kazanılan bonus sadece n11 üzerinden harcanabilecek. Bonus flaştan kampanyaya 1-30 Kasım 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Ödemleri garantipay sistemiyle yaparak 75₺ ve 150₺ kazanabilirsiniz.

Bu ay kampanya önemli çünkü n11 birçok kupon dağıtacak ve 11.11 kampanyasında fırsatları olacak.

Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için “Hemen Katıl” butonu tıklanmalı veya SMS ile katılmak için “N11KASIM” yazarak 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.
Kampanya dahilinde aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki dahil edilecektir.
Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA Bankası tarafından karşılanır.
GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. GarantiPay özelliği n11 mobil uygulamasında ve www.n11.com desktop versiyonunda bulunmakta, mobil versiyonda bulunmamaktadır.
Alışverişiniz sepetinizi www.n11.com’dan veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 150 TL n11 Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
Kampanyaya Bonus, Bonus Business Card, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Paracard dahildir.
Shop&Fly, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya dahilinde kazanılan n11 bonus’lar, 15 Aralık 2022 -15 Ocak 2023 tarihleri arasında, n11.com’da aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir.
Kazanılan bonus’lar kullanılmadığı takdirde 16 Ocak 2023 tarihinde geri alınacaktır.
İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
“Yatırımlık Altın & Gümüş”, “Kontör, Simkart ve Hat”, “Toptan Satış”, “Uçak Bileti”, “Toplu Satış”, “Özel Satış” ve “Fırsat kategorileri hariç diğer tüm kategorilerden yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.
n11’in kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.
Garanti BBVA ve n11.com kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x