Kampanya ve İndirim Haberleri

Opet akaryakıt bonus kart kampanyası 1 Temmuz – 15 Ağustos 2020

  • 01 Temmuz 2020
Opet akaryakıt bonus kart kampanyası 1 Temmuz – 15 Ağustos 2020

Bonus kredi kartınızla üye Opet akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4 adet alışverişte 40 TL bonus kazanabilirsiniz. Kampanyaya bonus flaş uygulamasından 1 Temmuz – 15 Ağustos 2020 tarihleri arasında katılmalısınız. Sms ile başvuruda 30 TL verilecektir.

Dikkat: Harcamalar bonus posundan geçmelidir.

Kampanya Ayrıntıları
Kazanılan bonus, 21-30 Ağustos 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Opet istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır. 30 Ağustos sonrası kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 21 – 30 Ağustos 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Opet istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
Garanti Bonus’lar, Flexi, Money ,diğer banka Bonus kartları (TEB Bonus Business, ING Bonus Business hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.
TEB Bonus Business, ING Bonus Business dahil değildir.
Shop&Fly Kredi kartları, Miles&Smiles Kredi kartları ,Paracard, Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari tüzel kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “OPET” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Alternatifbank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla Opet istasyonlarındaki Garanti BBVA POS cihazları üzerinden ulaşılabilir.
Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için EVET OPET yazıp, bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 3,99 TL dir.
Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 40 TL olmak üzere- ikinci defa bonus kazanabilirler.
Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
İşlemler mutlaka Garanti BBVA POS’undan geçmelidir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Ultraslan
1 yıl önce

Qr veya mobil nfc ödemeye & 5 ekstra bonus la combo

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x