Teknosa bonus kampanyasında 50 TL hediye 27-30 Kasım

  • 27 Kasım 2015
Teknosa bonus kampanyasında 50 TL hediye 27-30 Kasım

Bonus kredi kartı sahipleri Teknosa online alışveriş sitesi teknosa.com ve mağazalardan yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde hediye bonus kazanıyor. Kampanya kapsamında ödemelerinizi 9 taksitle yapabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya 27-28-29-30 Kasım 2015 tarihleri arasında Bonus üyesi Teknosa mağazaları ve Teknosa.com üzerinden yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
  • Kazanılan bonus 4 Aralık 2015 tarihinde yüklenecek olup 13 Aralık 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bonus, Burgan Ticari Kartlar, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari kartlar, Tekstilbank Bonus, Tekstil Bank Bonus Ticari kartlar, ve PTT Bonus dahildir.
  • Miles&Smiles Kredi Kartları, American Express, TFKB Bonus, Fibabanka Bonus, Denizbank-TEB-Şekerbank-ING Fibabank Ticari kartlar, vadeli taksit, bonus kullanımları, kampanyaya dahil değildir.
  • Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için harcamadan önce EVET TEKNOSA yazıp, bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a SMS göndermelidir. Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi için kampanya katılım ücreti 3,99 TL’dir. Kampanyada gönderilen kısa mesajlar Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL’dir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
  • İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS’undan geçmelidir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET yazıp bir boşluk bırakıp TEKNOSA yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms’nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr’dedir..
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.