Teknosa bonus kredi kartı kampanyası 75 TL hediye

  • 21 Nisan 2018
Teknosa bonus kredi kartı kampanyası 75 TL hediye

Bonus kredi kartı sahipleri bu hafta sonu 21 – 22 Nisan 2018 tarihlerinde Teknosa mağazaları ve internet sitesinden yapacakları 2000 TL ve üzeri alışverişlerinde 75 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanya çok kötü ama değerlendirmek isteyen olacaktır. Birçok müşteri mağazalardan alışverişi tercih ediyor. Kartınızın size sunduğu bonus unutmayın!

Kampanya Ayrıntıları
Kazanılan bonuslar sadece Teknosa mağazalarında ve teknosa.com’da 30 Nisan 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir.
Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Bonus, Paracard, Bonus business,sanal kartlar dahildir. Diğer banka bonusları, Miles&Smiles Kredi Kartları,American Expres dahil değildir.
Bonus Flexi ,Flexi, Bonus Genç card’lar kampanyaya katılım için harcamadan önce EVET TEKNOSA yazıp, bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir.
Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi için kampanya katılım ücreti 3,99 TL dir.
Kampanyada gönderilen kısa mesajlar Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Teknosa.com kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.