Total bonus kart kampanyası 4×75’e 35 TL hediye 1 Ocak- 15 Şubat 2016

 • 01 Ocak 2016
Total bonus kart kampanyası 4×75’e 35 TL hediye 1 Ocak- 15 Şubat 2016

Bonus kredi kartı sahipleri üye Total akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri 4. alışverişlerinde 35 TL bonus kazanacak. Kampanya öncesi Bonus flaş uygulamasından ücretsiz katılım sağlayabilirsiniz.

Sms ile katılan müşteriler 30 TL kazanacaktır. Garanti posundan çekim zorunludur.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 20-29 Şubat 2016 tarihleri arasında Bonus üyesi TOTAL istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Paracard, diğer banka Bonus kartları, Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.
 • Miles&Smiles Kredi kartları, American Express Card, PTT Bonus, Denizbank Bonus Business, TEB Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, ING Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “TOTAL” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla TOTAL istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilir
 • Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 35 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler.
 • Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS’undan geçmelidir.
 • Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Garanti Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için EVET TOTAL yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 2,99 TL dir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. YAKUP GÖK dedi ki:

  MERHABA… BENİM ING PEGASUZ KARTIM VAR BU KAMPANYADA GEÇERLİMİDİR ?

 2. YAKUP GÖK dedi ki:

  teb bonustan total kampanyası sms gönderdim TOTAL kampanyası sona ermiştir diye sms geldi

 3. YAKUP GÖK dedi ki:

  teb bonu geçerlimidir? bu kampanya için

 4. aziz Uludağ dedi ki:

  Bonus Flash uygulaması indiriyorum orada teb bonus dahil ne yapılması gerektiği yazılı mesaj çekiyorsunuz kampanya sona ermiştir diyor bu nasıl iştir?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.