Twist 2016 yeni sezon bonus kart 300 TL’ye 75 TL bonus hediye

  • 11 Nisan 2016
Twist 2016 yeni sezon bonus kart 300 TL’ye 75 TL bonus hediye

Bonus kredi kartı sahipleri Twist mağazalarından 2016 yeni sezon koleksiyonlardan yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde twist bonus kazanacak. Kampanya 11-17 Nisan tarihleri arasında Twist mağazalarında ve twist.com.tr online satış sitesinde geçerli olacak olup kazanılan bonuslar sadece Twist’te kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya 8-17 Nisan tarihleri arasında 75 TL Twist Bonus kampanyası Twist mağazalarından ve www.twist.com.tr ‘de Garanti bankası posundan tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. 75 TL Twist Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus’lar 24 Nisan 2016 tarihine kadar tüm Twist mağazalarında kullanılabilir.
  • 25 Nisan 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Twist firma POS’unda görüntülenebilecektir.
  • www.twist.com.tr ‘de kazanılan bonuslar sadece fiziki mağazalarda kullanılabilecektir. 75 TL Twist Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanabilir, sadece en fazla 75 TL Twist Bonus kazanabilir.
  • Kampanya müşteri bazındadır. 75 TL Twist Bonus kampanyasına sadece Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi ve Paracard dahildir. 75 TL Twist Bonus kampanyasına Sanal Kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp TWIST yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr’dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ